Kampanya Bulucu

Türkcell Peşin Fiyatına 12 Taksitle Akıllı Telefon Kampanyası

Türkcell yeni yıla girerken akıllı telefonu olmayan kimse kalmasın diye oldukça cazip ve avantajlı bir akıllı telefon kampanyası başlattı. 12 taksit ile alabileceğiniz akıllı telefonların arasında oldukça popüler ve son model telefonlar bulunuyor.

Kontratlı olarak almış olduğunuz bu akıllı telefonlarda, değeri 129 TL olan taşınabilir şarj cihazı size hediye edilecektir. 31 Mart 2015 tarihine kadar devam edecek olan bu kampanyadan yararlanmış olduğunuz zaman 2 aylık ‘ GB internet paketi de size hediye edilecektir. Alacağınız telefonları 12 ay ya da 24 ay taahhütlü seçeneklerle alabilme imkanınız bulunuyor. Kampanyadan yararlanırken Limit puan uygulaması da göz önünde bulundurulacaktır. Bu uygulamaya göre ödeme alışkanlıklarınız, tarife ve paket bilgileriniz gibi özellikler incelenerek size bir puan verilecek. Puanınız kampanya puanının üzerinde ise kampanyadan yararlanabileceksiniz. Bu uygulama da adınıza kayıtlı olan bütün hatlar incelenecektir ve TC kimlik numarası ile hesaplanacaktır.

Turkcell Akıllı Telefon

              

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyasının Detayları:

Kampanya dahilindeki akıllı telefonlara belirtilen tekliflerle sahip olabilmek için, 12 ve 24 ay taahhütlü tarife ya da internet paketi ile birlikte alınması gereklidir.
Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmakta olup limit puanınız TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek belirlenir.  Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
Limit puanı yeterli olmayan, daha önce Turkcell’de kaydı bulunmayan ya da numarasını Turkcell’e taşıyarak kampanya tekliflerinden faydalanmak isteyen müşterilerin kampanya tekliflerinden faydalanmak için, “Destek hizmeti verme şartlarını sağlayan Turkcell İletişim Merkezleri”ne başvurarak banka kredili tekliflerden; 12, 24 ay taahhütle faydalanması gereklidir. Banka kredili teklifler, ancak müşterinin onayı ile bankaya başvurulan ve bankadan gelen “kredi onayına” göre sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onayı vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.
Banka kredili tekliflerin sunulduğu Turkcell İletişim Merkezleri listesine ulaşmak için tıklayınız.
Kampanya koşullarına aykırılığın gerçekleşmesi halinde, BTK’nın belirlediği usullere uygun olarak hesaplanan tutar cayma bedeli olarak faturaya yansıtılır.
Turkcell’in kampanya tarih ve şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.