Kampanya Bulucu

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell’den müşterilerin hem işlerini hem de daha çok internet kullanmalarını sağlayacak bir kampanya geldi. Turkcell Kampanyadan bireysel ses hattı sahibi müşteriler yararlanabilir. 2 GB İnternet paketi sadece yurt içi internet hizmetinden yararlanılırken kullanılabilecektir. Kampanyadan faydalanabilmeniz için Turkcell hattınıza ait bir otomatik ödeme talimatı verilmeli ve otomatik ödeme verdiğiniz hatta ait bir otomatik ödenme yapılması yeterli olacaktır. Bu kampanya için özel bir mesaj ya da katılım talimatı vermenize gerek yok. 2 GB bedava internetin hattınıza tanımlandığına dair bilgi mesajı geldikten sonra gönül rahatlığı ile 1 ay boyunca geçerli 1 GB datayı kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan ayda yalnızca 150.000 kişi faydalanabilir ve her müşteri bu kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir. Kampanya kapsamında kazandığınız hediye 1 Gb yalnızca kişisel yani bireysel kullanım içindir. 3. şahıslar ile paylaşılamaz ve kesinlikle ticari kullanım yani herhangi bir şekilde maddi kazanç için kullanılamaz. Kampanya kapsamında kazandığınız ve kullanamadığınız İnternet bir sonraki aya devretmeyecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 22 Ocak 2018 ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bunun dışında yapılan otomatik ödeme talimatları ve iptal edilip tekrardan yapılan ödemeler kampanya dahilinde olmayacaktır. Kampanya kapsamında ki internet hakkınız bir fatura dönemi boyunca yani 30 gün olacak şekilde kullanabilirsiniz. Paket bitiminde veya 1 ay kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, mevcut kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanya kapsamında kazandığınız bedava İnternet kullanılmadığı taktirde önümüzdeki aya devretmez.
 • Kampanya kapsamında kazandığınız internet fatura dönemleri sonunda yenilenmez.
 • Paketler kapsamındaki internet faydalarının ücretlendirme periyodu faturasız aboneler için 100 kb’tır, Faturalı aboneler için kendi tarifesinin ücretlendirme periyodu geçerlidir.
 • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 532 Numaralı Turkcell Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Turkcell kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
 • Kampanya hakkında öneri ya da dileklerinizi Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.
 • Turkcell A.Ş.’nin  tüm hakları saklıdır.
 • Paket kapsamındaki internet hızı 100 KB’tır.
 • Paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında kazandığınız hediye interneti 3 şahıslar ile paylaşamazssınız.
 • Bununla beraber kampanya kapsamında kazanılan internet yalnızca bireysel kullanım içindir. Herhangi bir şekilde ticari kullanım yapılamaz.
 • Bu kampanya kapsamında kazanılan İnternet yalnızca yurt içerisinde geçerlidir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.