Kampanya Bulucu

Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları 2017

Numara taşıma işlemi bireylerin mevcut olarak kullandıkları numaralarını değiştirmeden farklı bir operatöre kapsamında operatör değiştirme işlemidir. Numara taşıma işlemleri herhangi bir ücret ödenmeden yapıldığından dolayı günümüzde pek çok operatör numara taşıma kampanyalarını müşterilere sunmaktadır. Biz de Turkcell numara taşıma işleminin nasıl olduğunu ve numara taşıma kampanyalarını sizler için derledik. Haberimizin devamını okuyarak Turkcell numara taşıma kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Turkcell Numara Taşıma İşlemi

Turkcell numara taşıma kampanyalarından önce numara taşıma işleminin nasıl olduğunu anlatmakta fayda var. Buna göre numara taşıma işlemini yetkili olan Turkcell bayilerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca numara taşıma işleminin bireyin kendisi tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Numara taşıma işlemi kapsamında ise numara taşınırken hatlar kullanıma kapanmaktadır. Fakat bu çok kısa bir süre olmaktadır. İletişim kesintisi en fazla 15-20 dakika boyunca olacaktır. Bu süre ise kişinin eski operatöründeki hattının çıkartılıp yerine Turkcell ailesinin sim kartının takılması arasında geçen zamana eş değer bir zamandır. Ayrıca numara taşıma işleminin gerçekleşmesinin yasal süresi ise altı gündür. Yani bu işlemlerin altı gün içinde gerçekleşmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra bu işlemler sırasında hatlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Faturasız Numara Taşıma Kampanyaları

Turkcell ailesinin numara taşıma kampanyaları birçok uygulamayı ve tarifeyi içermektedir.

 • Bol 1 GB Paketi: Turkcell numara taşıma kampanyalarından ilki Bol 1 GB Paket kampanyasıdır. Bu kampanyaya göre, her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve ayrıca BİP kullanımlarında da geçerli olan 1 GB internet ayda yalnızca 25 TL’dir.
 • Bol 2 GB Paketi: Turkcell numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise, Bol 2 GB Paket kampanyasıdır. Bu kampanyaya göre ise, her yöne 750 dakika, 2 GB cepten internet, 1000 SMS ve BiP kullanımlarında da geçerli olan 1 GB ekstra internet ayda yalnızca 30 TL’dir.
 • Bol 3 GB Paketi: Turkcell numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise Bol 3 GB Paket kampanyasıdır. Bu kampanyaya göre, her yöne 750 dakika, 3 GB cepten internet, 1000 SMS ve BiP kullanımlarında da geçerli olan 1 GB ekstra internet ayda yalnızca 35 TL’dir.
 • Sade 400 Paketi: Turkcell numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise Sade 400 Paket kampanyasıdır. Bu kampanyaya göre, ayda yalnızca 17 TL’ye her yöne 400 dakika paket tarifenizde yer almaktadır. Bu kampanya sayesinde uygun fiyata istediğiniz kişilerle konuşabilirsiniz!
 • Sade 500 Paketi: Turkcell numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise Sade 400 Paket kampanyasıdır. Bu kampanyaya göre, ayda yalnızca 19 TL’ye her yöne 500 dakika paket tarifenizde yer almaktadır. Bu kampanya sayesinde uygun fiyata istediğiniz kişilerle konuşabilirsiniz!
 • GNÇ Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası: Turkcell numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise gençlere yönelik olan GNÇ Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyasıdır. GNÇ Full 6 GB Kampanyası kapsamında 750 dakika, 3 GB’ı gece olmak üzere toplam 6 GB internet, ayrıca 1000 SMS ve interneti içinde BiP, Fizy, Dergilik uygulamaları hediyesi ile yer almaktadır. Bunun yanı sıra ilk 6 ay boyunca ayda 250 dakika, 250 SMS, 500 MB daha kazanma olanakları da yine bu kampanyanın içine dahil edilmiştir.
 • TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası: Turkcell numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyasıdır. Kampanyaya göre Turkcell hattınızı içinde bulunan 35 TL hediyesi ile kullanabilirsiniz.
 • Genç Numara Taşıma Kampanyası: Turkcell numara taşıma kampanyaları yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Ayrıca Turkcell numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise Genç Numara Taşıma Kampanyasıdır. Bu kampanyaya göre 8 GB internet hediye olarak gençlere verilmektedir.
 • Mini Yıldızlı Tanışma Seti: Turkcell numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise Mini Yıldızlı Tanışma Setidir. Buna göre yeni Turkcell kartınızın içinde 1 hafta boyunca kullanabilecek olduğunuz Turkcell’lilerle 200 dakika ve her yöne 200 dakika hediye bulunmaktadır.
 • Yıldızlı Tanışma Seti: Turkcell numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise Yıldızlı Tanışma Setidir. Buna göre yeni Turkcell kartınızın içinde 1 hafta boyunca kullanabilecek olduğunuz Turkcell’lilerle 200 dakika, her yöne 200 dakika ve her yöne 400 SMS hediye bulunmaktadır.
 • Yıldızlı Ek Paket Kampanyası: Turkcell numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise Yıldızlı Ek Paket Kampanyasıdır. Buna göre yeni Turkcell kartınızın içinde 1 hafta boyunca kullanabilecek olduğunuz Turkcell’lilerle 200 dakika, her yöne 500 dakika ve her yöne 1000 SMS ve 3 GB internet hediye bulunmaktadır.

Turkcell Faturalı Numara Taşıma Kampanyaları

Turkcell numara taşıma kampanyaları dahilindeki diğer faturalı numara taşıma kampanyaları şunlardır:

 • Konfor Süper Paket: Turkcell faturalı numara taşıma kampanyalarından ilki Konfor Süper Paket kampanyasıdır. Bu kampanya dahilinde 5 GB internet, 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS aylık 49 TL’dir.
 • Konfor Fırsat Paketi: Turkcell faturalı numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise Konfor Fırsat Paketi kampanyasıdır. Bu kampanya dahilinde 3 GB internet, 750 dakika konuşma ve 1000 SMS aylık 39 TL’dir.
 • Turbo Ekstra 6GB Kampanyası: Turkcell faturalı numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise Turbo Ekstra 6GB Kampanyasıdır. Bu kampanya dahilinde 6 GB internet, 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS aylık 59 TL’dir.
 • Konfor Eko Paket: Turkcell faturalı numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise Konfor Eko Paket Kampanyasıdır. Bu kampanya dahilinde 1 GB internet, 600 dakika konuşma ve 1000 SMS aylık 28 TL’dir.
 • Hepsi 100 Paketi: Turkcell faturalı numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise Hepsi 100 Paketi Kampanyasıdır. Bu kampanya dahilinde 1 GB internet, 100 dakika konuşma ve 100 SMS aylık 19 TL’dir.
 • Kazandıran Çiftçi Paketi: Turkcell faturalı numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise Kazandıran Çiftçi Paketi Kampanyasıdır. Bu kampanya dahilinde 500 MB internet, 500 dakika Turkcell’lilerle ve 500 dakika her yöne konuşma ve her yöne 500 SMS aylık 25 TL’dir.
 • Esneyen Paket: Turkcell faturalı numara taşıma kampanyalarından bir diğeri ise Esneyen Paket Kampanyasıdır. Bu kampanya dahilinde 750 dakika + 1000 SMS + 1 GB internet paketi ya da 500 dakika + 1000 SMS + 2 GB internet paketlerinin her biri aylık sadece 30 TL’dir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.