Kampanya Bulucu

Turkcell Microsoft Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

GSM operatörleri akıllı Telefon, tablet gibi cihaz kampanyaları, sonra bu kampanyalara yönelik tarifeler ve daha sonra bu tarifelerle birlikte cihaz kampanyaları yapmaya devam ediyorlar. Son başlayan Turkcell kampanyası da bunun örneklerinden bir tanesi oldu. Şimdi uygun ödeme koşulları ile faturaya ek taksitlerle Microsoft Bireysel Akıllı Telefonları edinebilirsiniz.

Şimdi 12 ay ya da 24 ay kontratlı Microsoft Lumia 535 akıllı telefonu ya da Windows Tablet’i alabilirsiniz. Kampanya 20 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek. Bulunmuş olduğunuz tarife ve alacağınız cihaza göre, aynı zamanda seçeceğiniz taahhüt süresine göre faturanıza ek olarak yansıyacak ücret değişecektir. Kampanya, Turkcell İletişi Merkezlerinde bulunan cihaz stok sayısı ile sınırlıdır. Kampanyadan sadece taahhüt ile değil, dilerseniz banka kredisi ile de yararlanabilirsiniz. Bunun için Turkcell abonesi olmanıza gerek yok. Kampanya ile ilgili alacağınız cihazların renk seçenekleri de yine stoklarla sınırlı tutulmuştur.

Turkcell Microsoft Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

Turkcell Microsoft Bireysel Akıllı Telefon kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek adınıza bir limit puan belirlenir.
• Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
• Limit puanınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden, ön ödeme alternatiflerinden ya da Kredi Kayıt Skoru sorgulama yöntemlerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirsiniz.
• Kampanya için başvurduğunuz Turkcell faturalı hattınız son 90 gün içinde açıldıysa, sadece banka kredili tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.
• Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
• Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına seçtiğiniz telefon modeli ve aylık tarife/internet paketi ücreti dahildir.
• Kontrat süresince tarife ve internet paketi fiyatı sabit kalacaktır.
• Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dâhildir. Sözleşmeden doğan damga vergisi, tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.
• Aylık cihaz ücretleri;
Turkcell Fatura ve Banka Kredisi ile Yapılan Ödemelerde
24 Aylık Kontratlarda Aylık 12 Aylık Kontratlarda Aylık
MICROSOFT LUMIA 535 + HP STREAM 7 44TL 83TL
MICROSOFT LUMIA 535 + HOMETECH PRO TAB 7 34TL 64TL
• MICROSOFT LUMIA 535 modeli tek olarak satılmayıp; tablet seçenekleri ile birlikte satılacaktır.
• Tarife ve paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek veya Hesabım’dan öğrenebilirsiniz.
• Tarife ve paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmez.
• Paket aşım ücreti, güncel tarife/paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır.
• Tüm paketler yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.
• Sözleşme süresi bitiminde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
• Taahhüt Süresi sona erdikten sonra, aynı tarife üzerinden standart tarife bedeliyle ücretlendirilirsiniz.
• Kampanya kapsamında sunulan Kaçmaz 35lik Paketi, İnterneti Bol 1000 dk 4 GB 1000 SMS Paketi Yeni Müşteri, Platinum Yeni Müşteri Paketi, Platinum Plus Yeni Müşteri Paketi, Platinum Mega Yeni Müşteri Paketi ve Hepsi 500 Plus Yeni Müşteri adlı paketleri fazla 30 (otuz) gün önce yeni tesis edilen veya ön ödemeli hattan faturalı hatta geçirilmiş veya diğer operatörlerden TURKCELL’e taşınan faturalı hatlarla birlikte alınabilir. Kaçmaz 35lik Paketi, İnterneti Bol 1000dk 4GB 1000SMS Paketi Yeni Müşteri, Platinum Yeni Müşteri Paketi, Platinum Plus Yeni Müşteri Paketi, Platinum Mega Yeni Müşteri Paketi ve Hepsi 500 Plus Yeni Müşteri paketleri Turkcell web sitesi üzerinden satışa sunulamamaktadır.
• Kampanya altında yer alan cihazlara, 12 ya da 24 aylık tekliflerden biri ile katılan abonelerimiz, tekliflerinde yer alan internet paketine ek olarak, ilk ay aşağıdaki ek internet paketinden de faydalanabilir. Eğer kampanyaya katılan hat üzerinde önceden tanımlı “URL bazlı internet paketleri” ya da “Tanışma paketleri” varsa; İlgili aylar itibarıyla sunulacak Turbo 1GB paketleri kullanılamaz. İlgili aylarda sunulacak ek internet paketinin hızı 43,2 mbps olacaktır. Kullanılmayan kısmı sonraki aya devretmeyecektir ve paket bitiminde tekrarlamayacaktır. Söz konusu ek internet paketleri için faturada ayrıca ücret yansıtılmayacaktır. Turbo 1 GB internet paketinin belirtilen aylık kullanım süresi içinde tükenmesi halinde, başka bir internet paketi tanımlanmadıysa, her 100 MB için 5 TL paket aşım ücreti yansıtılacaktır.
İnternet Paketi Cihaz Modeli
1 Ay x 1GB Turbo MICROSOFT LUMIA 535 + HP STREAM 7
1 Ay x 1GB Turbo MICROSOFT LUMIA 535 + HOMETECH PRO TAB 7
• Kampanya kapsamındaki data paketleri, 2GB / 4GB / 8GB Paylaşımlı İnternet Paketlerine geçiş yapılabilir.
2 GB Paylaşımlı İnternet Paketi 4 GB Paylaşımlı İnternet Paketi 8 GB Paylaşımlı İnternet Paketi
30 TL 40 TL 70 TL
• Paylaşımlı internet paketleri; faturalı ve faturasız üye hatlar ile paylaşılabilir.
• Ana hat Turkcell faturalı bireysel hat olmalıdır. Ana hat, faturalı üye hat ile paketi ortak kullanırken; faturasız üye hatta transfer yapabilir.
• Paylaşım ücreti 10 TL’dir.
• Bu kampanya ile müşteriler Office 365 Bireysel Paketi ve 1TB OneDrive servisine 1 yıllık ücretsiz abonelik elde ederler. Office 365 ve OneDrive uygulamalarının öncelikle tablette aktive edilmesi gerekir. Office 365 Bireysel Paketi; Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ve Access’i içeren Office uygulamaları ile OneDrive ve Skype hizmetlerinin 1 yıllık aboneliğini içerir. Platformlara göre spesifik paket içerikleri, sistem gereksinimleri ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgilere http://www.office365bireysel.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Ürün aktivasyonu ile ilgili destek için: 444 67 87 (Microsoft Destek Hattı)’den ulaşabilirsiniz.
*3G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Akıllı cihazınızın işletim sistemi ve cihazınızın içinde bulunan bazı uygulamalar otomatik olarak internetten bilgi almaktadır, kullanılan datalar, data paketiniz varsa paketinizden düşecektir yoksa tarifenizden ücretlendirilecektir.

*Sınırsız TURBO 1GB, Sınırsız TURBO 2GB ve Sınırsız TURBO 4GB Paketi’ne sahip olmak için, Facebook Paketi, Twitter Paketi, Sosyal İnternet Paketi, Facebook Plus Paketi aboneliği olmaması gerekmektedir.

*Kampanyaya banka kredi ödeme seçeneği ile katılan abonelere 4 ay boyunca geçerli 4GB Turbo internet paketi tanımlanacaktır. Data paketi yurt içi kullanımlar için geçerli olup, sunulacak ek internet paketinin kullanılmayan kısmı sonraki aya devretmeyecektir. Faturada ayrıca ücret yansıtılmayacaktır. Belirtilen ek internet paketinin kullanım süresi içinde tükenmesi halinde, başka bir internet paketi tanımlanmadıysa, paket data hızı ise 1 kbps’a düşecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.