Kampanya Bulucu

Turkcell Kasım Ayı Kampanyaları

Turkcell’in Kasım ayı özel hazırlamış olduğu kampanyaları araştırdık ve sizin için Turkcell Kasım Ayı Kampanyaları haberimizde yayınladık. İşte Turkcell Kasım Ayına özel kampanyaları:

Turkcell Otomatik Nar Her Yöne 100 TL Kampanyası:

Aylık Nar paketiniz Otomatik Nar Her Yöne 100 kampanyası ile bitse bile narsız kalmazsınız otomatik olarak aktif olur. Genç, Genç Plus ve Tarife Saniye hariç bireysel ön ödemeli Turkcell aboneleri vergiler dahil 25 TL karşılığında yurt içi her yöne konuşurken ve SMS atarken 30 gün boyunca kullanabilecekleri 100 TL kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Otomatik Her Yöne Nar paketinizi iptal etmediğiniz sürece paketinizdeki TL’ler yenilenir. Eğer 30. günden önce biterse paket bitiminde, 30 gün içerisinde bitmezse 30. günde bakiyenizin yeterli olması halinde yenilenecektir.

Otomatik Nar Her Yöne 100 Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Otomatik Nar Her Yöne 100 paketini almak için OTOMATIKNAR yazıp, ücretsiz 2222’ye göndermeniz gerekiyor.

Ücretsiz Sınırsız Müzik Paketi:

Dilediğiniz kadar müzik dinlemek istiyorsanız bu paket tam da aradığınız şey. Sınırsız Müzik Paketi ile bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan istediğiniz kadar müzik dinleyebilirsiniz.Bunun içinde mobil internet ücreti ödemezsiniz.

Ücretsiz Sınırsız Müzik Paketi Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

DINLE yazıp 2222’ye mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyayı Nasıl İptal Edebilirsiniz?

IPTAL DINLE yazıp 2222’ye mesaj göndererek paketi iptal edebilirsiniz.

İnternet Olmadan Turkcell Müzik Servisini Kullanabilir Misiniz?

İnternetinizin yokken uygulama üzerinden bu paketle müzik dinleyemezsiniz. Daha önce çevrim dışına aldığınız listeleri veya indirdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.

gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası:

gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası ile 31 Ocak 2016 tarihine kadar her ay 00:00-06:00 arasında geçerli 2 GB internet hediye edilecektir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

GECE2GB yazıp 2222’ye yollayarak ya da gnçtrkcll uygulaması üzerinden kampayaya katılabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

25 yaş altında olan ya da ön ödemeli genç tarife, GençPlus tarife, faturalı Yeni Genç tarifelerinde olup aynı zamanda ön ödemeli Kaçmaz İkili, Kaçmaz Üçlü, Kaçmaz 2GB, Olay 2GB, Olay 400 ve Ek Olay, Yıldız 500 ve Yıldız Ek Genç, faturalı Kaçmaz 25, Kaçmaz İkili, Kaçmaz 35, Kaçmaz 39, Kaçmaz 45, Hepsi Eko, Hepsi Bol paketlerini alan aboneler kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyayı Nasıl İptal Edebilirsiniz?

IPTAL GECE2GB yazıp 2222’ye göndererek paket iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.