Kampanya Bulucu

Turkcell iPhone 5 ve 5S Şarjlı Kılıf Kampanyası

iPhone kullananların en büyük sıkıntıları hiç şüphesiz şarj ile ilgilidir. Çünkü iPhone serisi çok fazla şarj tüketen bir işleyiş biçimine sahiptir. Şimdi yeni bir Turkcell kampanyası ile iPhone 5 ve 5S telefon uyumlu şarjlı kılıfı uygun fiyata alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu iPhone kampanyası ile kampanya tarihleri arasında iPhone 5 ve iPhone 5S cihazlarına uyumlu şarjlı kılıfı uygun fiyata alabilirsiniz. Kampanya kapsamında bu ürün 59 TL olarak sunulur. Üstelik cam ekran da kampanya ile size hediye edilecektir.

 Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya her Turkcell müşterisinin katılımına açıktır. Faturalı ya da faturasız hatlar, yeni müşteriler ya da mevcut müşteriler bu kampanyadan yararlanabilirler. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi ya da SMS göndermeye gerek yok. Sadece kampanya tarihlerinde alışveriş yapmanız kampanyaya katılmak açısından yeterlidir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Bu kampanya sadece 15 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecektir. Bu tarihe kadar ürünü satın alarak kampanyaya katılabilirsiniz. Ürün stoklarla sınırlı olduğu için stokların tükenmesi durumunda kampanya tarihi dolmasa bile kampanya otomatik olarak duracaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya sadece www.turkcell.com.tr adresinden yapılan alışverişte geçerli olacaktır. Turkcell iletişim Merkezi ya da diğer kanallardan satın alınan ürünlerde kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca bu kampanyadan sadece Turkcell müşterileri yararlanabilir ve onlar satış işlemi yapabilir. Turkcell müşterisi olmayanlar kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanya Hangi ödeme Biçimlerinde Geçerlidir?

Bu kampanyalı ürünü faturaya ek olarak ya da taahhütlü olarak satın alamazsınız kredi kartı ya da diğer ödeme yöntemlerini kullanarak internet sitesinden satın alabilir ve kampanyadan yararlanabilirsiniz. Peşin ya da taksitli olması kampanya açısından herhangi bir şey değiştirmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.