Kampanya Bulucu

Turkcell ile Google Play Store’da Mobil Ödeme Kampanyası

Her ne için olursa olsun, kredi kartı ya da diğer ödeme bilgilerini internet tabanlı bir uygulamaya bırakmak içinize sinmiyorsa bu kampanya tam size göre olabilir. Şimdi Turkcell kampanyaları ile Google Play Store kampanyaları aynı noktada buluşup kolay ve güvenilir bir ödeme seçeneği sunuyor. Şimdi cep telefonunuzda ki TL’ler ile ya da telefon faturanıza yansıyarak ödeme yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell kampanyası ile cep telefonunuzdan Google Play Store’a giriş yaparak istediğiniz uygulamayı satın alabilirsiniz. Satın alacağınız uygulamanın ücreti faturasız hatlarda bakiyenizden otomatik olarak düşerken, faturalı hatlar da ise faturanıza yansıyacaktır.

Bu Uygulamayı Kimler Kullanabilir?

Turkcell müşterisi olan ve Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonu olan her kişi bu uygulamadan tamamen ücretsiz olarak faydalanabilir. Hesabınız ile ilgili olduğu için Turkcell müşterisi olmayanlar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Uygulamayı Nasıl Kullanabilirim?

Bu uygulamayı kullanmak oldukça basit. Google Play Store uygulamasının menüsünde bulunan hesabım başlığına girerek, orada bulunan ödeme bilgileri seçeneğinde “Turkcell Mobil Ödeme kullan” sekmesini seçerseniz, kolaylıkla ödemeyi yapabilirsiniz. Daha sonra adımları izleyerek satın al düğmesine basıp, onay ekranından onay vermeniz durumunda satın alım işlemini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Uygulamayı Kullanmada Herhangi Bir Limit Var Mı?

Bu uygulamada bir takım limit güvenliğiniz açısından bulunuyor. Bu uygulama ile tek seferde en fazla 100 TL’lik harcama yapılabilirken, faturalı hatlarda aylık en fazla 200 TL ya da 300 TL’dir. Faturasız hatlarda ise aylık en fazla 500 TL harcanabilinir.

Bu Limitin Ne Kadarını Kullandığımı Nasıl Görebilirim?

Turkcell bunu da düşünerek bir sorgulama imkanı tanımış. Telefonunuzun mesaj bölümüne MOBILODEME LİMİT yazıp 2222’ye göndererek o ay içerisinde ki kalan limitinizi sorgulayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.