Kampanya Bulucu

Turkcell İki Taksit Bizden Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nelerdir?

Turkcell İki Taksit Bizden Kampanyası ile hayalinizdeki telefonu almanız artık daha kolay. LG Stylus 2, LG X Screen, LG G4  cihazlarından birini Turkcell’den alın ve ilk iki ay taksit ödemeyin!

İhtiyaçlarınızı ertelemeyin ve şimdi alıp ödemeye 2 ay sonra başlayın. Siyah, Beyaz, Kahverengi, Titanyum ve Altın Sarısı renk seçenekleriyle sunulan LG Stylus 2, LG X Screen, LG G4  cihazlarını 12, 24 ya da 36 ay vadeli olarak satın alabilirsiniz.  Turkcell İki Taksit Bizden Kampanyası ile sahip olacağınız son model akıllı telefonu sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Turkcell faturalı hatta sahip olmanız dahilinde, Turkcell Yetkili Satıcısına giderek kampanyaya dahil olabilir, kampanya koşullarına uyup uymadığınızı sorgulatabilirsiniz. Turkcell yetkili satış noktaları dışında  Turkcell  Mağazaları, Turkcell iletişim merkezlerinden de kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

Turkcell İki Taksit Bizden Kampanyasından 31 Aralık 2016 tarihine kadar yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında Turkcell Yetkili Satıcısı,Turkcell  Mağazaları ve Turkcell iletişim merkezlerine giderek kampanyaya dahil olabilirler. Bu tarihler dışında cihaz alım durumunuzda bu kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Cihaza Turkcell abonesi olanlar katılabilir. Kampanyaya katılım koşullarına uyan her Turkcell abonesi, Turkcell İki Taksit Bizden Kampanyası ile cihaz satın alabilir.

Kampanyaya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Turkcell abonesi olmak
  • Turkcell abonelerinin cihaza sahip olabilmeleri için, Turkcell Finansman Kredi tutarlarının cihaz için yeterli olması gerekmektedir.
  • Son ödeme tarihi geçmiş ve ödenmemiş faturanın olması halinde kampanyaya katılım gerçekleşemez.
  • T.C. Kimlik Numarası ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin ödenmemiş fatura nedeniyle kapanmış olmaması gerekir.
  • Aynı T.C. Kimlik Numarası ile en fazla 4 tane kampanyaya katılabilirsiniz.
  • Turkcell Finansman kredisi ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.