Kampanya Bulucu

Turkcell İftardan Sahura 2 Saat Konuşma Bedava ve İndirimli İnternet

Turkcell Ramazan indirimleri tüm hızı ile devam ediyor. İftardan Sahura 2 Saat paketi ile birlikte mükemmel olanaklar siz değerli kullanıcılara sunuluyor.

Değerli Turkcell müşterileri, Ramazan ayı boyunca iftardan sahur vaktine kadar tüm telekomünikasyon müşterileri ile ücretsiz olarak konuşuyor.

Sevdiklerinize saat 19:30 ile 06:00 saatleri arasında kullanabilecekleri tam 120 dakika gönderebiliyorsunuz. Üstelik bunu ücretsiz olarak yapıyorsunuz.

Tüm müşteriler sadece bir kereye mahsus olarak bu ücretsiz dakikaları sevdiklerine gönderebilir. Bu hizmet tamamen ücretsiz olduğu gibi erken iptal cezası da bulunmamaktadır.

3G’li İftardan Sahura Paketi ile birlikte ise yine sahurda kullanabileceğiniz ÜCRETSİZ 2 GB İNTERNET kullanabiliyorsunuz. Bu da Ramazan sonuna kadar geçerli bir indirimdir.

Başvurularınıza anında Turkcell Resmi İnternet Sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hediye dakikaları sevdiklerinize gönderebilir, kendinize hediye internet paketlerinizi alabilirsiniz.

Nar kampanyasında da Ramazan ayı boyunca ciddi indirimler mevcut. Sadece 30 TL’ye 150 TL’lik konuşma imkanı yakalamak çok kolay.

Tüm işlemler için başvurularınızı Turkcell internet sitesi üzerinden hızlı bir şekilde yapabilir, indirimlerden faydalanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.