Kampanya Bulucu

Turkcell Huawei Telefonların 3 Taksidini Ödüyor

Turkcell’den müşterilerini sevindiren kampanya geldi. Akıllı telefon almak isteyen ya da akıllı telefonunu yenilemek isteyen müşterilere özel kampanya geldi. Kampanya geçerlilik süresi boyunca Genel kampanya katılım koşulunu yerine getiren müşterilere 12, 24, 36 ve 48 ay taksit imkanı ile harika bir Huawei cihaza sahip olabilirler.

Bu kampanyada kapsamında geçerli cihazlar ise şöyle sıralanmaktadır;

Huawei P Smart 52,62 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bu cihaza peşin sahip olmak isteyen müşteriler ise 1599 TL KDV dahil sahip olabilir. Turkcell.com.tr ve Turkcell yetkili satış noktalarından da satın alımları gerçekleştirebilirsiniz. Bu üründe Altın sarısı, Siyah ve mavi renk seçenekleri ile siz müşterileri bekliyor. Bununla da kalmayıp Turkcell 3 fatura dönemi boyunca taksitlerinizi karşılıyor.

Huawei Mate 10 Lite 68,77 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bu cihaza peşin sahip olmak isteyen müşteriler ise 2,199 TL KDV dahil sahip olabilir. Turkcell.com.tr ve Turkcell yetkili satış noktalarından da satın alımları gerçekleştirebilirsiniz. Bu üründe Altın sarısı, Siyah renk seçenekleri ile siz müşterileri bekliyor. Bununla da kalmayıp Turkcell 3 fatura dönemi boyunca taksitlerinizi karşılıyor.

Huawei Mate 10 Pro 146,62 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bu cihaza peşin sahip olmak isteyen müşteriler ise 4.399 TL KDV dahil sahip olabilir. Turkcell.com.tr ve Turkcell yetkili satış noktalarından da satın alımları gerçekleştirebilirsiniz. Bu üründe kahverengi, mavi renk seçenekleri ile siz müşterileri bekliyor. Bununla da kalmayıp Turkcell 3 fatura dönemi boyunca taksitlerinizi karşılıyor.

Huawei P9 Lite 2017 46,72  TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bu cihaza peşin sahip olmak isteyen müşteriler ise 1299 TL KDV dahil sahip olabilir. Turkcell.com.tr ve Turkcell yetkili satış noktalarından da satın alımları gerçekleştirebilirsiniz. Bu üründe siyah ve  beyaz renk seçenekleri ile siz müşterileri bekliyor. Bununla da kalmayıp Turkcell 3 fatura dönemi boyunca taksitlerinizi karşılıyor.

Huawei P9 Lite  Mini 2017 37,69 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bu cihaza peşin sahip olmak isteyen müşteriler ise 1099 TL KDV dahil sahip olabilir. Turkcell.com.tr ve Turkcell yetkili satış noktalarından da satın alımları gerçekleştirebilirsiniz. Bu üründe siyah, gümüş ve  beyaz renk seçenekleri ile siz müşterileri bekliyor. Bununla da kalmayıp Turkcell 3 fatura dönemi boyunca taksitlerinizi karşılıyor.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 05 Şubat 2018 ile 09 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya yalnızca tarih ile değil stoklarla sınırlı olduğundan kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin ellerini çabuk tutması gerekiyor.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya kapsamındaki ürünler renk ve stoklarla sınırlıdır.
  • Turkcell kampanya koşullarını ve kampanya detaylarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında maksimum olarak 48 ay vade sunulmaktadır. Ancak kontratlı olarak ise maksimum olarak 36 ay vade sunulmaktadır.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanya hakkında herhangi bir öneri, dilek ya da probleminiz var ise Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinde yer alan Müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak Turkcell ile iletişme geçebilirsiniz.
  • Financell kredi tutarınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirsiniz.
  • Turkcell’den Financell (Turkcell Finansman A.Ş.) teklif seçenekleriyle kontratlı cihaz alımında tarife seçimi zorunludur.
  • İlgili kampanya kapsamında sunulan cihaz modelleri Yıllık Abonelik Kampanyası kapsamında sunulan ve içeriğinde internet olan tüm tarife seçenekleri ile sunulmaktadır. Tarife seçimi ile ilgili detaylar sıkça sorulan sorularda yer almaktadır.
  • Cihaz kontratı ile tarife kontratı farklı sürelerde olabilir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.