Turkcell Hepsi 1000 Plus Kampanyası | Kampanya Bulucu

Turkcell Hepsi 1000 Plus Kampanyası

Turkcell Hepsi 1000 Plus Kampanyası

Turkcell cep telefonu ile kullanabileceğiniz tüm iletişim özelliklerini, doya doya kullanabileceğiniz bir tarifede topladı. Turkcell kampanyası ile bu tarifeye geçen herkes ayda sadece 45 TL ödeyerek internet, SMS ve dakika’lara doyacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu tarife kampanyaları ile ayda sadece 45 TL ödeyerek alabileceğiniz Turkcell Hepsi 1000 Plus paketi ile her yöne konuşabileceğiniz 1000 dakika, cepten kullanabileceğiniz 2 GB internet ve her yöne gönderebileceğiniz 1000 SMS alabilirsiniz. Üstelik 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile birlikte.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni Turkcell Faturalı hat sahipleri içindir. Bu nedenle bu kampanyadan sadece son 90 gün içerisinde numarasını Turkcell Faturalı hatta taşıyan, yeni bir Turkcell faturalı hat alan ya da, hattını Turkcell Hazır Kart’tan Turkcell Faturalıya taşıyan aboneler yararlanabilir. Diğer aboneler bu kampanyaya katılamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer son 90 gün içerisinde yukarıda anlatılan durumlardan biri ile Turkcell Faturalı Hat kullanıcısı oldu iseniz, Turkcell çağrı merkezini arayarak, ya da SMS göndererek bu kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne INDIRIM yazıp, bir boşluk bırakıp, HEPSI1000PLUS yazıp, 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bu kampanya için belirlenen son süre 31 Ekim 2015’tir. Bu tarihe kadar kampanyaya katılan müşteriler bir yıl boyunca, sabit fiyat garantisi ile bu indirimli paketten yararlanabilir. Kampanya tarihinden sonra yapılan paket alımlarında bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Pakette ki Kalan Haklarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Kampanya kapsamında aldığınız paketten kalan miktarları öğrenmek için telefonunuzun mesaj bölümüne KALAN yazıp, 2222’ye gönderebilir, ya da *159#’yi girip arama tuşlarına basabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ