Kampanya Bulucu

Turkcell Hazır Kart’tan Faturalıya Geçişlerde Yapboz Paketleri

Mobil hat kullanıcıları genellikle faturalı hat kullanmaktan çekinirler. Bunun nedeni paketleri bitmiş olduğunda ödeyecekleri yüksek faturaların korkusudur. Turkcell şimdi yeni bir kampanya ile bu korkunun önüne geçiyor. Şimdi Turkcell kampanyası ile Hazır Kart’tan Faturalıya geçerseniz Akıllı Fatura servisinden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu tarife kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Hazır Kart’tan Turkcell Faturalıya geçen müşteriler taahhüt verme zorunluluğu olmadan uygun tarife ve paketlerden yararlanabilirsiniz. Örneğin 250 Dakika için 15 TL, 500 dakika için de 23 TL ödeyebilirsiniz. Yine ek SMs ve internet için uygun paketlerden yararlanabilirsiniz. Üstelik paketiniz bittiğinde otomatik duran Akıllı Fatura servisi de tamamen ücretsiz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Turkcell Hazır Kart’tan Faturalı hatta geçen müşteriler için geçerlidir. Mevcut faturalı hat kullanıcıları ve diğer operatörlerden Turkcell faturalıya geçen müşteriler bu kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca Hazır Karttan Faturalı hatta geçişiniz 90 günden uzun olmamalıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için geçiş yaptıktan sonra ki 90 gün içerisinde seçtiğiniz paketi SMS göndererek almanız gerekir. 250 dakikalık paket için YAP250 yazıp, 500 dakikalık paket için ise YAP500 yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Diğer özellikler için de almak istediğiniz paketi yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka geçiş yapmalı ve paketi almalıdır. Bu tarihler dışında yapılan geçişler ve başvurularda kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya için Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Kampanyadan faydalanmak için taahhüt verme zorunluluğu yok. Fakat kampanyadan taahhütlü ve taahhütsüz olarak farklı fiyatlarda faydalanırsınız. Ücretlendirme ile ilgili tüm detaylar www.turkcell.com.tr adresine yer alıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.