Kampanya Bulucu

Turkcell Hazır Kart’ta Olay Paket

Her ne kadar cep telefonu kullanıcıları arasında faturalı hat kullanıcıları artsa da hala faturaya geçmek istemeyen ve faturasız hattı tercih eden oldukça fazla kullanıcı var. Bu nedenle yeni başlayan bir Turkcell kampanyası, hazır kart kullanıcılarına oldukça cazip bir fırsat sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Olay 400 paketi ve Ek Olay paketi ile doya doya konuşup, mesajlaşıp, internete girebileceksiniz. Ayda sadece 17 TL’ye her yöne konuşabileceğiniz 400 dakika alırken, buna ek olarak 3 TL daha ödediğinizde her yöne 1.000 SMS ve 1 GB internet alabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece yeni Turkcell kullanıcılarının yararlanabileceği bir kampanya olarak kurgulanmıştır. Bu nedenle sadece hattını Turkcell Hazır Kart’a geçiren kullanıcılar ve yeni hat satın alan kullanıcılar için geçerli olacaktır. Hattını taşıdıktan ya da yeni hat aldıktan sonra 90 gün içerisinde bu kampanyaya başvurmak gerekecektir.

Bu kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya İçin hattınızı Turkcell Hazır Kart’a taşıdıktan ya da yeni bir Hazır Kart satın aldıktan sonra 90 gün içerisinde telefonunuzun mesaj bölümüne OLAY400 yazarak 2222’ye göndermeniz gerekiyor. Size gelen onay mesajı ile birlikte 17 TL’ye 30 gün boyunca geçerli her yöne 400 dakika satın almış olursunuz.

Her Ay Yeniden Mi Mesaj Göndereceğim?

Kampanya katılarak 17 TL karşılığında 400 dakika ya da 20 TL karşılığında 1.000 SMS ve 1 GB ek olarak alınmış olduğunda 30 gün boyunca geçerli olacaktır. 30 günün sonunda hattınızda yeterli bakiye olması durumunda 12 ay boyunca sürekli yenilenecektir.

Kampanya Da Ki Ek Paketi Nasıl Alabilirim?

Kampanyanın ek paketi olan 3 TL karşılığında ki her yöne 1.000 SMS ve 1 GB internet sadece ana paketi aldıktan sonra kullanılabilir. Ana paketi aldıktan sonra telefonlarınızın mesaj bölümüne EKOLAY yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.