Kampanya Bulucu

Turkcell Hazır Kartta Olay Paket Kampanyası

GSM operatörlerinin sadece faturalı hatlara yönelik avantajlı paket ve kampanya çıkarması, hazır kart kullanıcılarını faturalı hatta yönlendirme amacını taşıyor. Fakat Turkcell, Hazır Kart sahipleri için de yeni bir paket kampanyası başlattı.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Diğer GSM operatörlerinden numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat satın alarak Turkcell Hazır Kart’a gelen müşteriler ayda sadece 17 TL’ye her yöne 400 dakika konuşabilecekleri Olay 400 paketini alabiliyorlar. Üstelik şimdi Ek Olay Paketi ile ilave 3 TL’ye hem her yöne 1.000 SMS, hem de cepten kullanılabilecek 1 GB internet alabiliyorlar.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşteriler için geçerlidir ve kampanya sadece Turkcell Hazır Kart’lar için kurgulanmıştır. Son 90 gün içerisinde numarasını taşıyarak Turkcell Hazır Kart’a gelen, ya da yeni bir hat satın alan herkes bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu Turkcell kampanyası için belirlenen son başvuru tarihi 30 Eylül 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihe kadar kampanyaya kayıt mesajını göndermelilerdir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurularda kampanya koşulları aynı olmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyada ek paket ile birlikte Olay 400 paketini almak istiyorsanız, gerekli şartları sağlamanız ve hattınızda yeterli bakiyenin bulunması zorunluluğu ile telefonunuzun mesaj bölümüne SUPEROLAY yazıp 2222’ye göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajı ile birlikte hattınızda 20 TL kesilir ve 400 dakika 1.000 SMS ve 1 GB internet yüklenir. Üstelik kampanyadan 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile yararlanabilirsiniz.

Ek olay Paketini Almadan Olay 400 Paketini Kullanmak İstiyorum, Mümkün Mü?

Eğer isterseniz sadece 17 TL’ye her yöne 400 dakika kullanabileceğiniz Olay 400 paketini de alabilirsiniz. Bulunun için mesaj bölümüne OLAY400 yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir. Daha sonra ek paketi almak isterseniz de EKOLAY yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.