Kampanya Bulucu

Turkcell Hazır Kart’ta Her Yöne 700 Dakika 30 TL

Yapılan kampanyaların genellikle faturalı hatlara yönelik olması, faturasız hat kullanıcıların alanını oldukça kısıtlıyor. Fakat şimdi yeni başlayan bir Turkcell kampanyası ile 30 TL karşılığında her yöne kullanabileceğiniz 700 dakika alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Turkcell Hazır Kart kullanıcıları 30 TL karşılığında bir ay boyunca kullanabileceği ve her yöne olan 700 dakika kazanabilirler. Bu paketin kullanım periyodu 60 saniyedir. Paketinizi 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece Turkcell Hazır Kart müşterilerine özel bir kampanyadır ve bu paketten sadece onlar faydalanabilir. Fakat 29 Nisan 2015 tarihi itibarı ile Canımın 3ü tarifesinde olan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar paketi kullanan kişiler düzenli olarak kullanmaya devam edecek. Bu tarihe kadar kampanyaya kayıt olmazsanız daha sonra bu ücret ile bu paketten faydalanamazsınız.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Eğer gerekli şartları sağlıyorsanız telefonlarınızın mesaj bölümüne HY700 yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz. Size gelen onay mesajı ile birlikte bakiyenizden 30 TL düşecektir ve hattınıza her yöne 700 TL tanımlanacaktır. Bu paketi 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. 30 günün sonunda kullanılmayan dakikalar otomatik olarak silinecek ve paket yenilenecektir.

Dakikalarımın Bittiğinden Nasıl Haberdar Olacağım?

Bu kampanya kapsamında verilen 700 dakikanın yüzde 80’i bittiğinde ve tamamı bittiğinde bir kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır. Dakikalarınız bittikten sonra tarifenizin özellikleri üzerinden ücretlendirilmeye devam ederseniz. Bunun dışında kalan dakikalarınızı öğrenmek için mesaj bölümüne KALAN yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Bu Paketi Ayda Kaç Defa Kullanabilirim?

Bu paket ile birlikte verilen dakikalar bittiğinde 30 gün dolmadan tekrar paketi alabilirsiniz. Kampanya size 30 gün içerisinde bu paketten 4 defa yararlanabilme şansı veriyor. 30 gün içerisinde 4’ten daha fazla kez bu paketten yararlanamazsınız ve bir sonra ki son aldığınız paketin tarihinde paketiniz otomatik olarak yenilenir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.