Kampanya Bulucu

Turkcell Hazır Kart’a Geçiş Yapanlara Bol 400 Paketi

Şuan ki GSM operatörünü değiştirmek isteyen kullanıcılar için oldukça uygun bir Turkcell kampanyası başladı. Bu kampanya ile Turkcell Hazır Kart’a geçen müşteriler ayda sadece 20 TL’ye her yöne 400 dakika ve 500 MB internet olan Bol 400 Paketi’nden yararlanabiliyorsunuz.

Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar geçiş yapmış olmalı ya dayeni bir hat alarak başvuru yapmış olmalıdır. Kampanyaya dahil olmanız durumunda 1 yıl boyunca kampanya geçerliliğini koruyacak. Almış olduğunuz paketin kullanım hakkı bir aylık olup, bir ayın sonunda kullanmadığınız dakika ve internet silinecektir ve paket yenilenecektir. Yeterli bakiyenizin olması durumunda paket her ay otomatik olarak yenilenecektir. Yeni hat aldıktan ya da geçiş yaptıktan sonra 90 gün içerisinde kampanyaya katılmanız gereklidir. Geçiş ya da aboneliğin üzerinden 90 gün geçer ise yeni abone sayılmadığınız için kampanyadan yararlanamazsınız.

Turkcell Hazır Karta GEçiş

Turkcell Bol 400 Paketi kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanyadan son 90 gün içinde numara taşıma ya da yeni bir hat alarak Hazır Kart’a gelip pakete başvuran bireysel aboneler, gelmelerini takip eden 360 gün boyunca yararlanabileceklerdir.
• Paket iptal edilmedikçe 360 gün boyunca 30 günde bir otomatik yenilenecektir.
• Son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımış aboneler kampanyadan yararlanamamaktadır.
• Paket kapsamındaki faydaların ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
• Kampanyadan, pakete başvurduğu sırada Süper, Genç, Bizbize Kamu, Faturasız Emekli tarifelerinde olan aboneler faydalanabilir.
• Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.