Kampanya Bulucu

Turkcell Hazır Kart Şimdi 1 TL

Cep telefonu kullanıcıları, özellikle de faturalı hat kullanmak istemeyenlerin en büyük sıkıntılarında biri yüksek fiyata alınan faturasız hatlardır. Yeni başlayan bir Turkcell kampanyası artık bu hatları 1 TL olarak almanıza imkan veriyor.

Kampanya Nasıl İşleyecek

Normal şartlarda faturasız Turkcell Hazır Kart almış olduğunuzda 51 TL ödemeniz gerekir. Bu hattın içerisinde 20 TL bulunduğu için hat 31 TL’ye satın alınmış olunur. Şimdi yeni kampanya ile hattın içerisinde fazladan bir 30 TL daha olduğu için hattı sadece 1 TL’ye almış olursunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece Turkcell Hazır Kart için yeni hat satın alanlar için geçerli olacaktır. Faturalı hat, diğer operatörlerden geçiş gibi durumlar bu kampanyanın tamamen dışındadır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

Başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek. 30 TL olan bu hediye, bu tarihten sonra verilmeyecektir.

Hediye 30 TL’yi Nasıl Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında almış olduğunuz 30 TL 30 gün boyunca istediğiniz gibi kullanabileceğiniz şekilde kurgulandı. 30 günün sonunda kullanılmayan TL’ler otomatik olarak silinecektir. Kullanılan 30 TL tarifeniz ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.

Hediye 30 TL Ne Zaman Yüklenecek?

Hattınız açılmış olduğunda 30 TL otomatik olarak hattınıza yüklenmiş olacaktır. 30 TL yüklenmiş olduğunda size kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır.

Kalan TL’mi Nasıl Öğrenebilirim?

Telefonun mesaj bölümüne KALAN yazarak 2222’ye göndererek kalan TL’yi öğrenebilirsiniz. Bu mesajı kullanmak tamamen ücretsizdir. Bu kampanyada kişi sınırlaması olmadığı için sınırsız sayıda kişi bu kampanyadan faydalanabilir. Bu kampanya ile kazandığınız haklar başkasına devredilemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.