Kampanya Bulucu

Turkcell Hayal Ortağım Görme Engellilerin Hayatına Ortak Oluyor

Turkcell Hayal Ortağım Görme Engellilerin Hayatına Ortak Oluyor. Turkcell yaptığı Hayal Ortağım çalışması ile engelleri ortadan kaldırıyor ve görme engelli vatandaşlar sosyal hayata aktif bir şekilde katılabilir duruma geliyor.

Turkcell Hayal Ortağım ile vizyon filmlerini sesli betimlemeli takip edilebilme ve toplu yaşam alanlarında navigasyon hizmeti kullanılabilme hizmeti sunuluyor.

Aynı zamanda Hayal Ortağım çalışması ile görme engelli vatandaşlar binlerce kitabı sesli dinleyebilme fırsatını yakalıyor. Güncel haberleri ve köşe yazılarını takip edebilir, binlerce sesli kitap, eğitim ve dergi dinlenilebilecek.

Hizmetler bu kadarla da sınırlı değil tabi ki. Görme engelli vatandaşlar hayal ortağım projesiyle Turkcell’in eğlence ve bilgi servislerine hızlıca ulaşabiliyor. Kullanıcılar konum bilgilerine, en yakın mekanların iletişim bilgilerine, hava durumu, döviz kuru, astroloji ve goller cepte servislerine anında ulaşabiliyorlar.

Nasıl Kullanabilirsiniz?

Turkcell Hayal Ortağım yalnızca görme engelli vatandaşlar için tasarlanmıştır. Akıllı telefonu olmayan görme engelli kullanıcılar, 8020 IVR hattını ücretsiz arayıp bu servisten yararlanabilirler. 8020 IVR hattı sadece Turkcell abonelerine açık olup ücretsiz bir hizmettir. Akıllı telefonu olan görme engelli kullacılar, IOS veya Android işletim sistemli destekli cep telefonlarından Turkcell Hayal Ortağım mobil uygulamasını indirerek bu servisten yararlanabilirler.

Abonelik kaydı için www.hayalortagim.com sitesinden kayıt formunu doldurup işlemi tamamladıktan sonra raporu sisteme yükleyen kullanıcılar eposta ve SMS ile bilgilendirildikten sonra 8020’yi arayarak servisi kullanmaya başlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirsiniz?

Turkcell Hayal Ortağım servisini iptal etmek için IPTAL HAYAL yazıp 8020’ye gönderebilirsiniz.

8020 IVR hattını aramak ücretsizdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.