Kampanya Bulucu

Turkcell Gurbet Avantaj Kampanyası ile 1000 Dakika Bedava

Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu Turkcell müşterileri, Gurbet Avantaj Kampanyası ile sevdikleri ile doya doya haberleşiyor. Gurbet tarifesindeki müşteriler 20 TL ya da daha fazla tutarında GSM paketi satın aldıklarında 30 gün boyunca yurt içinde kullanabilecekleri 1000 Dakika konuşma ve 1 GB Bip faydası kazanacaklar. Bip uygulamasının kullanıldığı ülkelerle sesli ve görünlü bir şekilde iletişim sağlanabilir. Bip uygulamasını kullanmanız için uygulamayı cep telefonunuza yüklemeniz gerekiyor. Bu işlem için, Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Turkcell Bip yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. . Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Turkcell hesabım yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Bu şekilde Bip uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra yurt içerisinde geçeri 1 GB Bip datası ile beraber Yurt dışındaki Bip uygulamasını kullanan sevdiklerinizle hem sesli hemde görüntülü bir şekilde ücretsiz şekilde iletişim kurabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız faydalar kesinlikle 3. kişilere devredilemez.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 26 Ocak 2018 ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında 20 TL ya da daha üzeri paket alımlarında geçerlidir. Kampanya geçerlilik koşullarını sağlayan müşteriler 1 ay boyunca kampanyadan ücretsiz bir şekilde faydalanabilir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Bu konuşma paketi yalnızca yurt içi yapılan telefon görüşmelerinde geçerlidir.
  • Bununla beraber bu kampanya  her hangi bir ticari gelir elde etmek amacı ile kullanılamaz, satılamaz ve bu şekilde bir ilişiği gözlemlenen müşteriler tespiti halinde yasal işlem başlatılacak ve Turkcell hatları tek taraflı olarak iptal edilecektir. Bu nedenle bu şekilde bir kullanım yapılmasını tavsiye etmiyoruz.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 532 Numaralı Turkcell Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Turkcell kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında öneri ya da dileklerinizi Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.
  • Turkcell A.Ş.’nin  tüm hakları saklıdır.
  • Paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, abone isteğiyle hattı kapama durumlarında paket faydalarınız sonlanır. Numara değişikliği, SIM kart değişikliği, tarife değişikliği durumlarında paket faydalarınız devam eder.
  • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.