Kampanya Bulucu

Turkcell GollerCepte Uygulaması Artık Ücretsiz

Taraftarları sevindirecek bir kampanya Turkcell’den Geldi. Normal şartlarda ücretli olan takımına özel uygulama artık ücretsiz. Üstelik 500 MB internet de uygulama ile birlikte size hediye edilecek. 4 büyük takıma özel olan bu uygulamayı takımını seçerek uygulamayı indirebiliyorsunuz.

Birbirinden farklı olarak Beşiktaşlılar uygulamayı indirmek için GollerCepte 1903 uygulamasını, Galatasaraylılar GollerCepte 1905 uygulaması, Fenerbahçeliler GollerCepte 1907 ve Trabzonsporlular GollerCepte 1967 uygulamasını indirerek takımına özel golleri cebine alabilir. Bu programları Google Play Store ve AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz. Bu uygulamayı indirmiş olduğunuz zaman sadece bir kereye özel 500 MB internet de Turkcell’den size hediye ediliyor. Hediye edilen bu internet paketinin kullanım süresi 24 saattir. 24 Saat içerisinde kullanılmayan datalar otomatik olarak silinecektir. Bu paketin süresi dolduğunda ya da tüm kullanımı yapıldığında normal tarifenize geçiş yapmış olursunuz. Eğer tarifeniz ya da başka bir paketiniz yok ise standart data olarak ücretlendirilirsiniz.

Turkcell GollerCepte

                Turkcell Ücretsiz GollerCepte Uygulaması Kampanyasının Detayları:

  • GollerCepte’nin 4 büyük takımın taraftarına özel uygulamaları GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 ve GollerCepte 1967 olarak iPhone AppStore ve GooglePlay Store’dan indirilebilir.
  • Uygulamaları indirenler bir defaya mahsus olmak üzere, hatlarına tanımlı, hız kısıtlı bir internet paketi yoksa 24 saat geçerli 500MB internet paketi kazanırlar.
  • Internet paketinin tanimlanabilmesi için Turkcell 2G veya 3G bağlantısı üzerinden bağlantı yapılması veya Wifi şebekesi üzerinden gelinen bağlantılar için şifre ile cep telefonu numarasının doğrulanması gerekmektedir.
  • Tanımlanan 500MB’lik internet paketi 1 defaya mahsus olup 500MB’lık kotası bittiğinde data tarifeniz devam eder, 500MB bitmediğinde ise 24 saat süre sonrasında paket otomatik sona erer.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.