Kampanya Bulucu

Turkcell GNÇ Faturasız Tarifeler!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Turkcell gençlere sunduğu avantajları faturasız tarifelerde de sürdürüyor. Bütçenize ve tarzınıza uygun tarifeyi seçin siz de GNÇ’li olun!

1.GNÇ FULL 2 GB Kampanyası:

Gece kuşları için gecesi gündüzü birbirlerinden ayrı olan bu pakette gündüz kullandığınız internet geceye ikiye katlanıyor.Üstelik BIP,  Fizy, Dergilik uygulamaları da internete ek ücretsiz geliyor.

gnc-full-2-gb-kampanyasi-turkcell

500 dk, 1 GB’ı gece 1 GB gündüz toplam 2 GB internet ve 1000 SMS sadece 24 TL’ye sizin oluyor.

Seni Seçtim: Bu kampanya tam benlik diyorsanız GNC FULL 2GB yazıp 2222’ye ücretsiz göndermeniz yeterli. Mesajla uğraşamam derseniz Turkcell bayilerinde POS kanalından ödeme yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. 

2. GNÇ Full 4 GB Kampanyası:

Ben internete önem veririm, gerisi zarar ziyan diyorsan, sizi hemen bu kampanyaya alalım. Geceleri 2 GB internet ve internetten yemeyen  BIP, Fizy, Dergilik uygulamaları paketinde olsun.

gnc-full-4-gb-kampanyasi-turkcell

750 DK konuşma, 2 GB gündüz 2 GB gece olmak üzere toplamda 4GB internet ve 1000 SMS sadece 29 TL.

Seni Seçtim: Bu kampanya tam benlik diyorsanız GNC FULL 4GB yazıp 2222’ye ücretsiz göndermeniz yeterli. Mesajla uğraşamam derseniz Turkcell bayilerinde POS kanalından ödeme yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. 

3.GNÇ Full 6 GB Kampanyası:

Gece gündüz ayrılmasın internetim her daim yanımda olsun diyorsanız sizi hemen bekletmeden bu pakete alalım. BIP, Fizy, Dergilik uygulamaları da paketine dahil olsun.

gnc-full-6-gb-kampanyasi-turkcell

750 dk konuşma, 3 GB gündüz 3 GB gece olmak üzere toplamda 6 GB internet ve 1000 sms sadece 34 TL.

Seni Seçtim: Bu kampanya tam benlik diyorsanız GNC FULL 6GB yazıp 2222’ye ücretsiz göndermeniz yeterli. Mesajla uğraşamam derseniz Turkcell bayilerinde POS kanalından ödeme yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

4.GNÇ Full 8 GB Kampanyası:

Kankalarımla konuşmam lazım, internetimden de geri kalacak değilim diyorsanız size uygun kampanya burada. BIP, Fizy, Dergilik uygulamaları da paketine dahil.

gnc-full-8-gb-kampanyasi-turkcell

750 dk konuşma, 4 GB gündüz 4 GB gece olmak üzere toplamda 8GB internet ve 1000 SMS sadece 39 TL.

Seni Seçtim: Bu kampanya tam benlik diyorsanız GNC FULL 8GB yazıp 2222’ye ücretsiz göndermeniz yeterli. Mesajla uğraşamam derseniz Turkcell bayilerinde POS kanalından ödeme yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. 

5.GNÇ Full 10 GB Kampanyası:

Bunların hiçbiri bana uymadı ben hayatı maksimumlarda yaşıyorum diyorsanız size interneti, dakikası bol, uygulaması da içinde bir kampanya sunalım.

gnc-full-10-gb-kampanyasi-turkcell1000 dk konuşma, 5 GB gündüz 5 GB gece olmak üzere toplamda 10GB internet ve 1000 SMS sadece 44 TL.

Seni Seçtim: Bu kampanya tam benlik diyorsanız GNC FULL 10GB yazıp 2222’ye ücretsiz göndermeniz yeterli. Mesajla uğraşamam derseniz Turkcell bayilerinde POS kanalından ödeme yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. 

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya nasıl başvuru yapılacağı her kampanyanın sonunda belirtilmiştir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell GNÇ Faturasız Tarife kampanyası 31 Aralık 2016’ya kadar geçerlidir. Kampanyaya 31 Aralık’a kadar dahil olabilir tarzınıza uygun kampanyayı doyasıya kullanabilirsiniz.

Kampanyanın Şartları Neler?

Kampanyaya dahil olabilmek için 25 yaş ve altında olmak gerekmektedir.

İnternet paketi bittiği zaman BIP, Fizy, Dergilik uygulamalarının hızı 1 kbps’ye düşürülür ancak aşım ücreti yansıtılmaz.

Paketin kullanımı 30 gün olup eğer paket yenilenmezse ya da abonenin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yoksa arama,internet ve sms’ler kendi tarifeniz üzerinden değerlendirilir.

Kampanyaya başvuru sms’leri ücretsizdir.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.