Kampanya Bulucu

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyası ile sen de bolluk dünyasına katılabilirsin. Yenilenen GNÇ uygulamasını indirip, haftada 2 defa yumurta çatlatarak anında hediye kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım, ücretsizdir.

Kampanya Geçerlilik Süresi Nedir?

Kampanya, 31 Aralık 2018 tarihinde sona erecek.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanyaya katılım için, GNÇ uygulaması indirildikten sonra ”Çatlat” bölümüne girilir. İlk girişte, 2 yumurta kırılarak hediye kazanılacak 2 gün belirlenir. Belirlenen hediye günlerinde, ‘Çatlat’ bölümüne girilerek hediye alınabilir. Saatlik internet hediyeleri, gelecek bilgilendirme mesajı ile birlikte kullanılmaya başlanabilir. 1 TL karşılığında 1 GB internet paketi ise, bilgilendirme mesajına onay verildikten sonra başlar ve 24 saat geçerlilik süresine sahiptir. Kampanyadan faydalanmak için, uygulamanın kullanıldığı cihazda konum izni verilmesi gerekir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • GNÇ uygulaması, 26 yaş altında olan gençlere fırsatlar sunan dijital platformdur.
  • Kampanyadan 26 yaş altındaki; tüm Turkcell bireysel, Hazırkart ve Faturalı, aktif, data ve ses aboneleri faydalanabilir.
  • Kampanyadan 1 hafta içerisinde en fazla 2 farklı günde yararlanılabilir. Turkcell tarafından istatistiksel modeller ile belirlenecek kitlelere dönemsel olarak arttırılarak ek kampanyalar da sunulabilir.
  • GNÇ uygulaması ile belirlenen ve abonelerin telefon numaralarına tanımlanan kampanya günlerinde değişiklik yapılamaz. Turkcell kampanya günlerini değiştirme hakkını, dönemsel ek kampanyalar ile abonelere sunabilir.
  • Kampanya sonucunda yüklenen paketler için kullanım hakkı, mevcut ücretli paketlerden önceliklidir. Kullanım hakları sona erdiğinde aboneler, kendi tarifeleri üzerinden ücrete tabi tutulurlar.
  • Kullanılmayan hediye kullanım hakları, bir sonraki aya devretmez.
  • Kampanya dahilinde internet paketinin %80’i bittiğinde ve tamamı kullanıldığında kısa mesaj ile aboneye bilgilendirme yapılır.

GNÇ Çatlat Kampanyasında Hangi Hediyeler Bulunur?

  • 1 Saat İnternet: Hediye internet paketi, bildiri mesajının ardından başlar ve 1 saat geçerlilik süresine sahiptir. Abonelere, 1 GB internet kullanım hakkı tanımlanır.
  • 3 Saat İnternet: Hediye internet paketi için kullanım süresi, bildirim mesajı ile başlar ve 3 saat geçerlilik süresine sahiptir. 1 GB internet kullanım hakkı ile sınırlıdır.
  • 1 TL’ye 1 GB İnternet: İnternet paketi bilgi mesajı sonrasında, abone tarafından gönderilecek onay mesajının ardından 1 gün boyunca kullanılabilecek 1 GB internet kullanım hakkı tanımlanır. Başvuru yapıldıktan sonra, 24 saatlik kullanım süresi başlar.

Kampanya iptali;

1 saat internet hediyesi iptali için IPTAL GNC1SAAT, 3 saat internet hediyesi iptali için IPTAL GNC3SAAT ve 1 TL’ye 1 GB internet iptali için IPTAL GNC1TL yazılarak 2200’a gönderilir.

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.