Kampanya Bulucu

Turkcell Fullenen İnternet Kampanyası

                Turkcell’den yılbaşı kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Şimdi Turkcell kampanyası ile internet paketiniz yarıya indiğinde bitmemesi için fulleniyor. Üstelik bu kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir ve bu kampanyadan herkes faydalanabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler internet paketi  yarıya indiğinde hiçbir ücret ödenmeden paketiniz fulleniyor. Sadece ücretsiz bir SMS ile kampanyaya katılabilir sevdiklerinizle görüntülü konuşabilir, cepten internete girebilirsiniz.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu Kampanyaya tüm Turkcell aboneleri katılabilir. Üstelik faturalı, faturasız gibi bir ayrımcılık yapılmadan katılabilir. Bu kampanyaya bireysel ve kurumsal paketlerden her hangi bir abone olmanız yeterli. Ayrıca numara değişikliği ve sim kart değişiminde kampanya devam eder fakat farklı bir operatöre geçmeniz halinde bu kampanyadan faydalanamazsınız.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için anlaşmalı bir internet paketini kullanmanız gerekli. İnternet paketiniz yarıya indiğinde “FULLE” yazıp 2222’ ye göndermeniz yeterli. Kalan kullanımını öğrenmek için ise “KALAN” yazıp 2222 ye göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca bu kampanyaya www.turkcell.com.tr adresindeki kampanya sayfasında bulunan “hemen katıl” butonuna tıklayarak da katılabilirsiniz.

Kampanyanın Süresi Ne Zamana Kadar?

Bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler bu tarihe kadar kullanabilir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kullanılan Kampanyalara Bir Sonraki Aya Devreder Mi?

Fullenen paket kampanyasında kalan dönem sonuna kadar, kullanılmayan veya kalan internet limitiniz bir sonraki aya devretmez. Ayrıca kampanya bittikten sonra ücret alınmaması için kısa bir SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Kampanyayı İptal Etmek İstersem?

Fulllenen internet kampanyasını iptal etmek isterseniz eğer “İPTAL FULLE” YAZIP 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz. Kampanya bitiminde veya iptal edildikten sonra kısa bir mesajdan geldikten sonra sahip olduğunuz tarifeyi kullanmaya devam edilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.