Kampanya Bulucu

Turkcell Full Paket’te Ek İnternet ve Düşük Fiyat Fırsatı

Turkcell Full Paket kullananlar genel olarak iki şikayet ve yakınma durumunda olurlar. Hem internet paketinin az olması ve yetmemesinden şikayet ederler hem de paket fiyatının oldukça yüksek olduğunu. Turkcell bu şikayetleri göz ardı etmemiş olacak ki bir kampanya başlatarak bu paketin özelliklerini istenilen niteliklere getirdi. Faturalı hat kullanıcılarının artık bu paketten yararlanması için ödemesi gereken tutar 65 TL. Bunun yanı sıra ek olarak 1 GB internet paketi de yanında. Bu da yetmez, haftada 2 gün de tamamen ücretsiz konuşma.

Öncelikle paketin eski halini bir hatırlatalım ve yararlanabilme koşullarını açıklayalım. Öncelikle bu paketin normal özellikleri şu şekildeydi; Aylık 74 TL ücret ile he yöne konuşabileceğiniz 1000 dakika, yine her yöne gönderebileceğiniz 1000 SMS, Bir ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet ve Turkcell’lilerle haftada 2 gün ücretsiz konuşma avantajı vardı. Bu pakette yapılan değişiklikler 1 GB internetin 2 GB’a arttırılması ve tutarın da 65 TL’ye düşürülmesi yönünde oldu.

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için 1 yıl boyunca bu paketi kullanabileceğiniz bir abonelik yaptırıp, ayrılmayacağınıza dair söz vermek. Daha sonra bir yıl boyunca bu paketten avantajlı olarak faydalanabileceksiniz. Faydalanmak istiyorsanız 30 Kasım’a kadar mutlaka başvurmuş olmanız gerekecek. Ayrıca bu kampanyadan faydalanmış olduğunuz zaman Turkcell’in düzenlemiş olduğu Yıldızlı Geceler Konserlerine de biletlerde yüzde 30 indirim kazanmış oluyorsunuz.

Turkcell Full Paket Ek İnternet Kampanyasının detayları şu şekilde:

 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Ücret bilgisi yurt içi aramalar için geçerli olur ve görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Erken iptal bedeli: Yıllık abonelik yaptırdığınızda paketinizin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğiniz paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermeniz gerekmektedir. 12 fatura dönemi içinde dakika paketinizi veya yıllık abonelik kampanyanızı iptal ettirdiğiniz durumda faturanıza erken iptal bedeli yansıtılır. Erken iptal bedeli ile ilgili detaylı bilgi sıkça sorulan sorular bölümünde yer almaktadır.
 • Paket aşımında Turkcell’lileri Arama 43,89 kr/dk, Sabit hat arama 43,89 kr/dk, Diğer operatörleri arama 43,89 kr/dk, SMS için 33,25 KR/adet, internet için 100 MB/5 TL olarak ücretlendirilirsiniz.
 • Paketi aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber tarifeniz Hepsi Bir Arada Tarifesi olarak değişir.
 • Turkcell’lilerle haftada iki gün bedava konuşma, sabah 6’dan akşam 6’ya kadar yurt içi görüşmelerde geçerlidir.
 • Turkcell Yıldızlı Geceler konserleri bilet indiriminden yararlanmak için biletinizi satın almadan önce KONSER yazıp 2222’ye göndererek şifrenizi almanız ve www.biletix.com.tr’deki satın alma ekranlarında “Size Özel İndirim” kampanyasını seçerek telefon numaranızla birlikte girmeniz yeterli.
 • İndirim Şebnem Ferah ve MFÖ konserlerinde geçerli değildir.
 • İndirimden bir müşterimiz, dilediği her konser için, bir konserde maksimum 2 bilet alımında yararlanabilir.
 • İndirim biletix.com.tr üzerinden yapılan bilet satışlarında geçerlidir. Ayrıcalık sadece Turkcell Yıldızlı Geceler konserleri için geçerlidir ve indirimli bilet adetleri kapasite ile sınırlıdır.
 • Gişelerde indirim ayrıcalığı sunulmamaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.