Kampanya Bulucu

Turkcell Faturalıya Geçenlere İnterneti Bol 500 Paketi 49 TL

GSM operatörlerinin kendi aralarında numara taşıma rekabeti nedeni ile birçok avantaj ve kampanya müşterilerin uygun iletişim fırsatlarına etki ediyor. Şimdi Turkcell Kampanyası ile yeni müşteriler İnterneti Bol 500 paketini ayda sadece 49 TL’ye alabilecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell numara taşıma kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında numarasını Taşıyarak Turkcell faturalı hat müşterisi olan, ya da yeni bir faturalı hat satın alan müşteriler 1 yıl kullanma sözü karşılığında İnterneti Bol 500 paketini 49 TL’ye alabilirler.

Bu Paketin Özellikleri Nelerdir?

Sadece Turkcell faturalı hatlara özgü olan bu paket ile her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika, her yöne gönderebileceğiniz 1.000 SMS ve cepten kullanabileceğiniz 4 GB interneti içeriyor. Normalde paket ücreti 69 TL iken, taahhüt karşılığında alındığında 49 TL olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açıktır, mevcut Turkcell müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyadan yararlanabilmek için son 90 gün içerisinde ya diğer operatörlerden Turkcell faturalıya numara taşımanız, ya da yeni bir hat satın almanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için gerekli kriterleri sağladıktan sonra Turkcell İletişim Merkezlerine başvurarak, ya da SMS göndererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Mevcut bir yıllık aboneliğiniz var ise telefonunuzun mesaj bölümüne INDIRIM BOL yazıp, yok ise YENI BOLBOL yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Paketten Ne Zaman Faydalanmaya Başlayabilirim?

Siz kampanyaya kayıt olduktan sonra ki ilk fatura kesim tarihinizden sonra paketiniz de tanımlanır. Paket tanımlanmış olduğunda kısa mesaj ile bilgilendirme de yapılacaktır. Paket özelliklerini bir ay boyunca kullanabilirsiniz. Ay bittiğinde kalan haklar silinir ve iptal etmediğiniz sürece paket her yenilenir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.