Kampanya Bulucu

Turkcell Fatura Öğrenme

Turkcell faturanızı öğrenmek için yoğun uğraşlar vermenize gerek kalmıyor. Sizler için haberimizde Turkcell faturanızı nasıl öğreneceğinizi, nasıl ödeyebileceğinizi yazdık.

Turkcell Faturanızı Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Turkcell.com.tr adresine girip ana sayfadan hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmanızın ardından ana menüden “Hesabım” seçeneğini işaretleyip, ana ekrandan açılan Faturalarım seçeneğine tıklayacaksınız. Bu işlemlerin ardından faturalarınızın özeti ekranda görünecektir. Kullanım detaylarınızı da bu bölümden inceleyebilirsiniz.

Güncel Faturanızı Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Turkcell.com.tr adresine girip ana sayfadan hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmanızın ardından ana menüden “Hesabım” seçeneğini işaretleyip, ana ekrandan açılan Güncel Fatura seçeneğine tıklayacaksınız. Güncel fatura detaylarınızı da görebilmeniz mümkün.

Fatura Analizini Nasıl Görebilirsiniz?

Turkcell.com.tr adresine girip ana sayfadan hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmanızın ardından ana menüden “Hesabım” seçeneğini işaretleyip, ana ekrandan açılan Faturalarım alanından Fatura Analizi bölümünü işaretlemeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz fatura dönemini seçtikten sonra bütün analizlere buradan ulaşabilirsiniz.

Kullanımınızla ilgili herhangi bir sorun olduğunda 532’yi arayarak Fatura Danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Faturanızı Fatura Kesim Tarihinden Önce Öğrenebilir Misiniz?

Öğrenebilmeniz mümkün. Turkcell güncel faturanızı da yayınlamakta. Turkcell.com.tr adresine girip ana sayfadan hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmanızın ardından ana menüden “Hesabım” seçeneğini işaretleyip, ana ekrandan açılan Güncel Fatura seçeneğine tıkladıktan sonra fatura kesim tarihi öncesi faturanıza ulaşabilirsiniz.

Faturanızı Nasıl Ödeyebilirsiniz?

Bütün işlemlerinizi aynı yerden gerçekleştirebiliyorsunuz. Fatura ödeme işlemini de gerçekleştirirken Turkcell.com.tr adresine girip ana sayfadan hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapmanızın ardından ana menüden “Hesabım” seçeneğini işaretleyip, ana ekrandan açılan Faturalarım seçeneğine tıkladıktan sonra Fatura Ödeme seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Bu sayfada ödenmemiş faturalarınız görünecektir. Ödemek istediğiniz faturayı seçtikten sonra işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Anlaşmalı bankalar, kredi kartı ile otomatik ödeme seçeneği olan bankalar, atm, otomatik ödeme, telefon, tüm şube gişeleri olan bankaların listesi www.turkcell.com.tr adresinde bulunmakta.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.