Kampanya Bulucu

Turkcell Esnaf Paketleri Kampanyası

Turkcell, esnaflara kolaylık sağlayacak bir kampanya başlattı. Kampanya için son 7 gün içerisinden Turkcell’e geçen, yeni bir hat alan, devir yapan veya şahıs firmasına geçen hatlar ve tabi ki sadece esnaf olanların yararlanabileceği bir kampanya. Bu kampanya kapsamında Esnaf 400 paketinde %24 indirim, Esnaf 1400 ve Esnaf 2000 Paketlerinde de %35 indirim alma şansınız olacak.

Kampanya sadece 12 ay taahhüt verilmesi durumunda geçerli olacaktır ve kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanya paket ücretlerinde ÖİV ve KDV dahil, fakat telsiz ruhsat ücreti, telsiz kullanım ücreti gibi ücretler dahil değildir. Diğer tarifelerde de olduğu gibi bu tarifede de ücretlendirme periyodu 6 saniyede birdir. Almış olduğunuz paketlerde kullanım dakikalarınızı aşmış olduğunuzda ekstra olarak ücretlendirilirsiniz ve dakikada 46.25 kuruş olarak ücretlendirilirseniz. Ayrıca paketlerde verilen dakikalar yurt içerisinde her yine kullanılabilecek dakikalardır.

Turkcell Esnaf Paketleri Kampanyası

                Turkcell Esnaf Paketleri Kampanyasının detayları şu şekilde:

  • 12 ay taahhüt verilmesi durumunda son 7 gün içinde numara taşıma ile Turkcell’e gelen,  devir yapan , yeni hat alan ya da şahıstan şahıs firmasına geçiş yapan esnaflar kampanyadan yararlanabilir.
  • Esnaf 400 paketinde olanlar %24; Esnaf 1400 ve Esnaf 2000 paketinde olan müşterilerimiz %35 indirim alır.
  • Paket ücretine %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
  • Ücretlendirme periyodu 6 sn’dir.
  • Esnaf Paketi dakikaları aşıldığında, yurt içi konuşmalarınız her yöne 46,25 KR/DK olarak ücretlendirilir.
  • Pakette belirtilen ücretler yurt içi aramalar için geçerlidir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.