Kampanya Bulucu

Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell, enflasyonla mücadele kapsamında müşterilerine 2 kat internet kullanımı hakkı tanımaya başladı. 4.5 uyumlu sim karta sahip Turkcell kullanıcılarının tamamı kampanyadan faydalanabilir. Kampanya 13 Ekim ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacak.

Enflasyonla Mücadele İnternet Paketi İçeriği Nedir?

  • Kampanya katılan faturalı hat sahipleri katılım sağladıkları tarih itibarıyla 30 gün geçerliliği olacak şekilde, mevcut paketlerinin içeriğindeki yurt içi data kullanımının faydası kadar data kullanım hakkı, paketlerinin içeriğinde bulunan Turkcell uygulamalarında geçerli dijital servislerdeki data kullanımının fayda kadar dijital servis data kullanım hakkı hediye edilecek.
  • 13 Ekim ile 31 Ekim tarihleri arasında katılım olmuşsa 30 gün günlük hediyeler Kasım ve Aralık aylarında olmak üzere 2 kez, 1-30 Kasım tarihleri arasında katılım sağlanmışsa yalnızca Aralık ayında 1 kez internet hediyesi yenilenecek.

Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

  • Sim kartı 4.5 G uyumlu bireysel ya da kurumsal kullanıcılardan internet hakkı bulunan aboneler 13 Ekim ile 31 Aralık 2018 tarihlerinde kampanyaya katılabilirler.
  • Kampanyaya BİP uygulaması üzerinden Enflasyonla Mücadele Kampanyasının kanalına üye olunması ile katılmak mümkün.
  • 4.5 G aboneliklerini kapamış olan kullanıcıların Enflasyonla Mücadele Kampanyasına katılmaları halinde 4.5 G abonelikleri otomatik olarak başlar.
  • Kullanımı yapılmayan tutarlar bir sonraki aya devretmez.
  • Faturalı müşteriler için faydalar kampanyanın ilk katılımı şartlarıyla belirlenir. Paket değişirse fayda değişimi olmaz. Ön ödemeli müşterilerin faydaları aldıkları her paket kapsamında ayrı olarak uygulanır.
  • Kalan kullanım hakları, 2200 numarasına KALAN yazarak SMS gönderildiğinde ve telefon üzerinden *159# tuşlandığında ücretsiz olarak öğrenilebilir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.