Kampanya Bulucu

Turkcell Dergilik İle Tanışma 1 GB Kampanyası

Turkcell Dergilik uygulamasını indiren ve uygulamaya giriş yapan abonelere, haftalık 1 GB internet hediye! Kampanyaya katılım ücretsizdir. Bireysel ön ödemeli ve faturalı Turkcell müşterileri bu kampanyadan yararlanabilirler.

Kampanya Geçerlilik Süresi Nedir?

Kampanya, 31 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar ücretsiz olarak kampanyaya katılabilir ve hediye internetten yararlanabilirsiniz.

Dergilik Uygulaması Nedir?

Turkcell tarafından ”Okuma alışkanlığınızı değiştirecek uygulama” olarak sunulan Dergilik uygulaması, abonelere 1 GB internet hediye ediyor.

GooglePlay ve AppStore üzerinden indirebileceğiniz Dergilik uygulaması; spordan modaya, eğlenceden yaşama, hobiden iş dünyasına, mutfaktan dekorasyona yerli ve yabancı yüzlerce dergiyi, gazeteyi cep telefonunuza getirir.

Uygulama ile tek dergiyi fiyatına, yüzlerce dergi ve gazeteyi kolayca indirerek okuyabilirsiniz. Dilediğiniz dergiyi favorilerinize ekleyip, kendi kütüphanenizi de oluşturabilirsiniz. Gazeteleri ve dergileri indirdikten sonra, dilediğiniz zaman internetiniz olmadan da kolayca ulaşabilirsiniz. Turkcell Dergilik için 2 farklı abonelik seçeneği bulunur. Aylık 16,90 Türk Lirası ödeyerek standart abonelik sürecini başlatabilirsiniz. Standart abonelikte, uygulamadan kullanılabilecek 5 GB internet kullanım hakkı da hatta tanımlanır. Ayda 23,90 Türk Lirası ödeyerek, yabancı dergilerin de içinde bulunduğu premium pakete sahip olabilirsiniz.

Standart abonelik ve premium abonelik dışında; tek gazete için de abone olabilirsiniz. Gazete abonelikleri 4,99 liradan başlayıp 29,99 liraya kadar değişiklik gösterir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Dergilik 1 GB hediye kampanyasına katılım ücretsizdir.
  • Kampanyadan yararlanılabilmesi için, Dergilik uygulamasının indirilip, ücretsiz giriş yapılması gerekir. Haftalık 1 GB hediye paketi bittiğinde aboneler, mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Kampanyadan sadece bireysel Turkcell aboneleri, kampanya süresi içinde 1 defa yararlanabilirler.
  • Kampanya kapsamında sunulan bedava internet için, son 1 yıldır Dergilik uygulamasına ilk defa giriş yapılması gerekir. Son 1 yıl içinde uygulamaya kampanya öncesinde giriş yapmış olan kişiler, kampanya ile sunulan avantajlardan yararlanamazlar.
  • Kampanya sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Bireysel ön ödemeli ve faturalı müşteriler Dergilik 1 GB kampanyasına katılabilirler.
  • Dergilik 1 GB hediye kampanyası için, Dergilik servisine abone olma şartı bulunmaz. Bu kampanyadan bağımsız olarak, Dergilik uygulamasına abone olanlara 5 GB internet kullanım hakkı tanımlanır. 5 GB internet kullanım hakkı sadece Dergilik uygulaması için geçerlidir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.