Kampanya Bulucu

Turkcell’ den Ücretsiz Ekstra Müzik Paketi

Müzik dinlemek istiyorsunuz ama internetiniz yok ya da internetiniz var ama şebeke çekmeyen bir yerdesiniz. Müzik dinleme zevkinden mahrum mu kalacaksınız? Tabi ki hayır. Turkcell yanınızda olduğu sürece hiç bir şeyden geri kalmazsınız. Ekstra müzik paketin varsa İnternetin yoksa bile müzik hep seninle birlikte.

Ekstra müzik paketiniz varsa bilgisayarınıza, tabletinize, telefonunuza müzik indirmenize hiç gerek yok. Dilediğiniz müzikleri dinleyebilir veya çevrim dışına aldığınız müzikleri internetinizin olmadığı zamanlarda ve yerlerde dinleyebilirsiniz. Üstelik bunun için ekstra bir mobil ücreti ödemenize gerek kalmaz. Ekstra ücretsiz ekstra müzik paketi sadece 1 aylık bir pakettir. 1 ay kullandıktan sonra müzik paketiniz normal ücretine geçiş yapacaktır. Herhangi bir kota sınırı yoktur. Bu paketten sadece 1 defa faydalanabilirsiniz. Müziklerinizi www.turkcellmuzik.com sitesinden dinleyebilirsiniz. Turkcell’in diğer müzik paketleriyle aynı anda kullanamazsınız.

Ekstra Müzik Paketi ile çevrimdışı dinleme özelliğini nasıl kullanabilirsiniz?

Uygulama içerisindeki menü tab’ından ‘listelerim’ e girdikten sonra (Burada sizin oluşturduğunuz listeler yer alır.) Çevrimdışı dinlemek istediğiniz listeye giriyorsunuz. Çevrimdışı butonunu aktif yaptıktan sonra şarkıların çevrimdışına gelmesini bekliyorsunuz. Sarı renkte olur çevrimdışı şarkılar. Artık internet olmasa bile çevrimdışına çekilmiş olan listeler dinlenebilir.

Ekstra Müzik Paketine nasıl kayıt yapabilirim?

MUZIKDINLE yazıp 2222’ye göndererek aktif hele getirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.