Kampanya Bulucu

Turkcell’ den 1 TL’ ye Her Yöne Kampanyası

Hem az ödeyip hem de ihtiyaçlarınızı karşılamak mı istiyorsunuz? O zaman Turkcell’ in sizin için hazırladığı kampanya fırsatını kaçırmayın. Günde 1 TL’ye her yöne 20 dakika, her yöne 100SMS veya 100MB internet paketlerini tek bir  sms ile alıp tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Günlük Paketler Kampanyasına katılmanızın tek şartı, Hazırkart GençTarife, Gençplus tarifelerinden birinde olup 25 yaşın altında olmanız.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Her yöne 20 dakika paketine sahip olmak için  BIGUN DK, her yöne 100SMS paketi için BIGUN SMS, 100MB internet paketi için BIGUN MB yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

Kampanya Detayları:

  • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
  • Yurt dışında kullandıklarınız yurt dışı tarifesiyle ücretlendirilir
  • Paketler 24 saat boyunca geçerlidir. 24 saatlik süre ya da paket kotası dolduğunda paketiniz yenilenmez. Her bir paketten 24 saat içinde en fazla 5 defa faydalanılabilir. Aynı gün içinde birden çok paket aldıysanız en son aldığınız paketin son kullanım tarihi geçerli olacaktır. Kullanılmayan dakikalar, smsler ve internet hakkınız bir sonraki döneme devredilmez.
  • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’lerden ücret alınmaz.
  • Size iletilen abonelik mesajından sonra paketiniz aktif olacaktır.
  •  Paket kapsamındaki dakikalar, SMSler ve internet hakkı sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Eğer ihlal ettiğiniz tespit edilirse gerekli yasal işlemler yapılacaktır ve hattınız tek taraflı olarak iptal edilecektir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.