Kampanya Bulucu

Turkcell Bol 750 Paketi

Turkcell’den hazır kart kullanıcılarına yönelik avantajlı bir paket kampanyası başladı. Bu kampanya ile ayda sadece 35 TL’ye hem her yöne kullanabileceğiniz 750 dakika alırsınız, hem de 1 GB İnternet. Üstelik aynı kampanyadan 1 yıl boyunca aynı fiyat ile yararlanma hakkı da elde etmiş olursunuz.

Kampanya 28 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecek ve bu tarihe kadar paketi alan aboneler bir yıl boyunca aynı fiyat ile yararlanabilecek. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için yeni bir Turkcell hazır kart almış olmanız, ya da numaranızı taşıyarak Turkcell Hazır Karta geçmiş olmanız gerekmektedir. Bunu son 90 gün içerisinde yapmış olma şartı aranır. Pakete bir kere abone olmuş olduğunuzda, iptal etmediğiniz sürece bir yıl boyunca geçerli olacaktır ve her 30 günde bir paket yenilenecektir. Ayrıca paketten yararlanılabilmesi için Süper tarifeli ya da Genç tarifeli olunması gerekmektedir. Diğer tarifeler kampanyadan yararlanamazlar.

Turkcell Bol 750 Paketi

Bol 750 Paketi Turkcell Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanyadan son 90 gün içinde numara taşıma ya da yeni bir hat alarak Hazır Kart’a gelip pakete başvuran bireysel aboneler, gelmelerini takip eden 360 gün boyunca yararlanabileceklerdir.
• Paket iptal edilmedikçe 360 gün boyunca 30 günde bir otomatik yenilenecektir.
• Son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımış aboneler kampanyadan yararlanamamaktadır.
• Paket kapsamındaki faydaların ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
• Kampanyadan pakete başvurduğu sırada Süper ve Genç Tarifeli olan aboneler faydalanabilir.
• Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.