Kampanya Bulucu

Turkcell Bip’ten Her Yöne 500 DK

Turkcell bip uygulaması ile beraber haftalık her yöne 500 DK konuşma paketi yalnızca 500 sarı kutu puanı bu 500 dakika ile sevdikleriniz ile doya doya konuşabilirsiniz. Bu 500 dk ya sahip olabilmeniz için öncelikle Turkcell hesabım uygulamasına daha sonra BİP uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Turkcell Hesabım uygulamasını indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Turkcell hesabım yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sarı kutu uygulamasına gelerek birikmiş puanlarınızlı Turkcell Bip her yöne 500 dakika paketini alabilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Turkcell hesabım yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın.  Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sarı kutu uygulamasına gelerek birikmiş puanlarınızlı Turkcell Bip her yöne 500 dakika paketini alabilirsiniz. Daha sonra Bip uygulamasını edinmeniz gerekiyor yine aynı şekilde, Turcell Bip uygulamasını indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Turkcell Bip yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sarı kutu uygulamasına gelerek birikmiş puanlarınızlı Turkcell Bip her yöne 500 dakika paketini alabilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Turkcell hesabım yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sarı kutu uygulamasına gelerek birikmiş puanlarınızlı Turkcell Bip her yöne 500 dakika paketini alabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Turkcell bu kampanya hakkındaki geçerlilik tarihini saklı tuttuğundan dolayı bu konu hakkında size bilgi veremiyoruz ancak şu an geçerliliği devam eden kampanya ile bedava bir şekilde haftalık 500 dk konuşma kazanabilirsiniz. Her yöne dilediğiniz gibi konuşma getiren kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Sarı Kutu üyesi iseniz, puanlarınızla Sarı Kutu’dan bu hediyeyi almak için “Şifre Al” linkine tıklayabilir veya SK137 yazıp 2200’a SMS gönderebilirsiniz.
  • BiP üzerinden haftalık her yöne 500 dakika sesli ve görüntülü görüşmelerde kullanabileceğiniz 1 GB içerir.
  • Ücretli BiP dakika paketiniz varsa kullanımlarınız öncelikli olarak Sarı Kutu BİP dakikalarınızdan düşer.
  • SMS ve internet hediyelerinizin en az %5’ini kullanmanız durumunda puanınızın iadesi yapılamamaktadır. Hediyenizin %5’inden daha azını kullanmanız durumunda müşteri hizmetlerine yapacağınız iptal/iade talebiniz sonucu puan iadeniz gerçekleşecektir.
  • Turkcell kampanya tarih ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.