Kampanya Bulucu

Turkcell Bip Bedava 1 GB internet

Turkcell gençlere özel bip kampanyası başlattı. Hediye 1 GB’ internet kazanmak için Turkcell’in Bip uygulamasını indirdikten sonra Sol tarafta bulunan menü üzerindeki keşfete tıklayın. Daha sonra kampanyaya katılmak için Keşfetin içerisindeki GNÇ kanalına girin daha sonra kanal üzerinden GNC1GB yazdığınız taktirde 7 gün geçerli 1 GB internet’e sahip olabilirsiniz. Bip uygulamasını edinmek için, Android işletim sistemine sahip bir cep telefonu üzerine indirmek için cep telefonunuz üzerinde bulunan Google Play Store’ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranın en üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna tıkladıktan sonra Bip uygulamasını aratın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra uygulama internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Bu uygulamanın telefonunuza yüklenebilmesi için telefonunuzun Android sürümünün 4.1 ya da daha üzeri olması gerekiyor. Aksi taktirde uygulama Android tabanlı cep telefonunuza yüklenemeyecektir. Bip İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonu üzerine indirmek için cep telefonunuz üzerinde bulunan Apple Store’ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranın en üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna tıkladıktan sonra Bip uygulamasını aratın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra uygulama İnternet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihe kadar kampanyaya katılm sağlayabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 532 Numaralı Turkcell Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Turkcell kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında öneri ya da dileklerinizi Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.
  • Turkcell A.Ş.’nin  tüm hakları saklıdır.
  • Paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Bununla beraber kampanya kapsamında kazanılan internet yalnızca bireysel kullanım içindir. Herhangi bir şekilde ticari kullanım yapılamaz.
  • Bu kampanya kapsamında kazanılan İnternet yalnızca yurt içerisinde geçerlidir.
  • BiP ile internet paketinizden harcamadan, 4.5G hızında sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz!
  • İlgili paketlere katılım ile 30 gün boyunca BiP kullanımlarından geçerli 1GB otomatik olarak hediye edilir. BiP ile yapılan sesli ve görüntülü aramalar ise 1GB’lık ek hediye internet paketinden düşecektir. Turkcell müşterilerinin BiP üzerinden yaptıkları mesajlaşma, fotoğraf ve video gönderimleri ise her koşulda internet paketinden harcamadan ücretsiz olarak gerçekleşmeye devam eder.
ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.