Kampanya Bulucu

Turkcell BİP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

İnternet tabanlı iletişim uygulamalarının çıkması, GSM operatörlerinin dakika ve SMS kullanımlarını oldukça azalttı. Bunun farkında olan Turkcell de kendi anlık iletişim uygulamasını geliştirdi; BİP. Şimdi Turkcell kampanyası ile BİP uygulamasını indirerek 1 GB da hediye internet kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile belirlenen tarihler arasında Android ya da iOs işletim sistemli akıllı telefonlarına BİP uygulamasını indiren Turkcell müşterileri 30 gün boyunca geçerli olacak 1 GB hediye internet kazanma şansı yakalıyor. Üstelik kampanya hem faturalı, hem de faturasız Turkcell müşterileri için geçerlidir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Turkcell müşterilerinin katılımına açıktır. Turkcell müşterisi olmayan kullanıcılar uygulamayı indirdiklerinde herhangi bir hediye kazanmayacaktır. Kampanya hem faturalı, hem de faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Yeni müşteriler de, mevcut müşteriler de bu kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir SMS gönderme işlemi, ya da kampanyaya katılım talebi göndermenize gerek yoktur. Belirtilen tarihler arasında Google play Store ya da AppStore’dan BİP uygulamasını indirmeniz ve kayıt olmanız yeterli olacaktır. otomatik olarak kampanya kpsamına alınır ve 1 GB hediye interneti kazanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi şuan için 29 Şubat 2016’dır. Kampanyanın uzatılacağı konusunda herhangi bir bilgi olmadığı için, kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka uygulamayı indirmelidir. Bu tarihten sonra uygulama indirdiğinizde herhangi bir hediye kazanamayabilirsiniz.

Hediye 1 GB İnterneti Ne Zaman Kazanacağım?

Kampanya kapsamında ki uygulamayı cep telefonunuza indirmiş olduğunuz zaman kampanya kapsamına alınırsınız ve en kısa süre içerisinde hediye 1 GB internet hattınıza tanımlanır. Hattınıza tanımlanmış olduğunuzda size bilgilendirme mesajı da gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.