Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları | Kampanya Bulucu

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Teknolojinin en gelişmiş yıllarına şahit olduğumuz bu dönemlerde, teknolojik aletlerden büyük ölçüde faydalanıyoruz. İnsanların tüm işlerini hallettikleri telefonlar internet varlığında işimizi daha da kolaylaştırıyor. Telefonlardan iletişim kurmamızı sağlayan operatörler ise, bu alandaki çalışmaları ile en büyük kurtarıcımız. Ülkemizde bulunan birçok GSM sağlayıcılarından biri olan Turkcell, yurt içi ve yurt dışında geniş kapsama alanı ve çekim kuvveti ile en çok tercih edilen operatörlerden biridir.
Operatör kullanıcıları biten taahhütleri ve sona eren telefon kullanım paketlerinin ardından yenilerini aramaya koyulur. Operatörlerin sağladığı paketler dahilinde en çok internet paketine ilgi duyuluyor. Bu yüzden operatör kullanıcılarının çoğu paket seçiminde bedava internet veren operatörler ve uygulamaları tercih ediyor. Turkcell bu konuda öncü konumundadır. Turkcell paketleri dönem dönem çeşitli kampanyalar veya uygulamalar aracılığıyla yeni bedava internet paketi dağıtır. Üstelik bu avantajlar sadece Turkcell kullanıcılarının kullanımı için değildir. Hat değişikliği ve operatör değişikliği yapan kişiler de Turkcell hediye internet veren kampanya veya uygulamalardan faydalanabilir.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

1. Turkcell Bip Bedava 1 GB internet

Turkcell, Bip uygulamasını indiren gençler için hediye 1 GB internet veriyor. Bu internet tutarı 30 gün boyunca kullanılabilir. Bip uygulaması üzerinden yapılan sesli ve görüntülü aramalar 1 GB üzerinden düşer, mesajlaşma ise internetten yemeden devam eder. Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

2. GNÇ FULL 10GB Paketi’ni Kullananlara 1 GB Bedava İnternet Hediye

Turkcell, GNÇ Full 10 GB paket alan 25 yaş ve altındaki hazır kart kullanan gençlere, 1 GB internet hediye ediyor. Gece katlanan internet ile birlikte, 1000 DK konuşma, 10 GB internet ve BiP, Fizy, Dergilik uygulamalarıyla birlikte toplamda 50 TL tutarında. Kampanya 1 Ocak 2018 ile 30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

3. Turkcell GNÇ Gece 1 GB Kampanyası

Turkcell, GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik Kampanyası’nda bulunan gençlere, akşam saat 22:00 ile sabah saat 06.00 arası geçerli, ücretsiz 1 GB internet hediye ediyor. Gece kampanya paketi bittiğinde, var olan tarife üzerinden kullanıma devam edilir. Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

4. Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası

Turkcell, sim kartı 4.5G uyumlu olan abonelerine, her hafta Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden hediyeler veriyor. Bu hediyelerin içerisinde bedava internet, bedava dakika, bedava SMS, bedava Fizy premium üyeliği ve birçok şey bulunuyor. Kampanya 22 Ocak 2018 ile 06 Temmuz 2018 arasında geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

5. Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verene 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell, otomatik ödeme talimatı veren abonelerine, hediye 2 GB internet hediye ediyor. Ancak bu internet yalnızca yurtiçinde kullanılabiliyor. Kampanya 22 Ocak 2018 ile 31 Mart 2018 arasında geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

6. Turkcell Yaani Kullanım Kampanyası

Turkcell yakın zamanda yerli arama motoru Yaani’yi tanıttı. Yaani uygulamasını yükleyen abonelerine ise 1 GB internet hediye ediyor. Uygulama, App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebiliyor. Kampanya 22 Ocak 2018  ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

7. Turkcell fizy Dinledikçe Kazan Kampanyası

Turkcell, çevrimiçi müzik uygulaması olan fizy ‘nin premium paketine sahip olan abonelerine, fizy’de şarkı dinledikçe hediye internet veriyor. Fizy dinledikçe kazan uygulaması kapsamında, aylık belli miktarlarda şarkı dinleyen abonelere internet veriliyor. Kampanya 1 Ocak 2018 ile 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

Ülkemizde en çok kullanılan operatörler arasında ilk sırada olan Turkcell‘in, 2018 yılına özel Turkcell bedava internet paketi kullanıcıların sık talep ettiği uygulamalardan biridir. Turkcell 2018 yılı için oluşturduğu kampanyalar dahilinde; binlerce mesaj ve dakika paketleri ile yüksek GB’li internet paketleri sunuyor. Bunun yanında çeşitli SMS ‘ler atarak kampanyalara katılıp bedava internet Turkcell‘den alabilirsiniz.Turkcell bedava internet veren uygulamalar ve kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgileri Turkcell’in resmi sitesinden elde edilebilir.
Turkcell internet paketleri tarifeler kapsamında kullanıcının hattına tanımlanırken, yan uygulamalar ve hediyelerle bedava dakika, SMS ve internet GB’si veren nadir operatörlerden biridir. Çünkü Turkcell teknolojideki gelişmeleri takip eden ve yeni oluşumları destekleyen bir kuruluştur. Turkcell bedava internet vererek desteklediği yerli arama motoru vardır. Bu arama motorunu kullanan Turkcelliler bedava internet kazanır. Yine yeni bir mesajlaşma platformu olan Bip Messenger kullananlara, Turkcell tarafından BİP bedava internet verilir.

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Birçok kullanıcının en çok merak ettiği konu olan bedava internet nasıl yapılır sorusunu cevaplamak gerekirse, Turkcell hattından bedava internet 2018 yılında da çok kolay bir biçimde alınıyor. Turkcell’in resmi sitesinde bulunan ‘Turkcell bedava internet kodu ‘ edinerek dilediğiniz GB kadar internet paketine ücretsiz sahip olabilirsiniz. Çoğu bedava internet paketi düşük miktarda SMS’ler atılarak alınır. Örneğin bedava internet Turkcell 2222 ye bir mesaj atılarak alınırken yine Turkcell hediye internet 2233 atılan bir kısa mesaj karşılığında edinilebilir.
Bütçenize uygun paketler alıp, en çok kullandığınız kısım olan interneti bedavaya getireceğiniz Turkcell bedava internet veren uygulamalar hakkında mutlaka Turkcell hediye Turkcell bilgi edinin. Çünkü Turkcell kapsamında kullanılan tarifeler diğer operatörlere göre biraz pahalı. Turkcell’in geniş kapsama alanı ve sağladığı avantajlardan faydalanmak isteyenlerin fazla ücret ödemeyi göze alması gerekir. Turkcell bedava internet 2018 yılında da devam eden kampanyalar ve uygulamalarla verildiğinden ödenen yüksek fatura çok gözünüzü korkutmasın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ