Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell, Türkiye’nin en büyük GSM şirketlerinden birisidir. Turkcell, abonelerine sunduğu kampanyalar ile bedava internet imkanı sağlıyor. Farklı kampanyalar ile siz de bedava internetin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Turkcell’in en güncel bedava internet kampanyalarını sizler için derledik.

Platinum Doğum Günü 1 GB Kampanyası

Turkcell Platinum hat sahiplerine doğum günlerinde, yurt içinde kullanılabilir günlük 1 GB hediye internet verilir. Kampanyaya katılım ücretsiz olup, tüm Platinum hat sahipleri yararlanabilirler.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Dergilik ile Tanışma 1 GB Kampanyası

Turkcell Dergilik uygulamasını indiren aboneler, bedava internet kazanıyor. 31 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında sunulan hediye internet, 1 hafta içerisinde kullanılabilir. Kampanyaya katılım ücretsiz olup, her abone 1 defa faydalanabilir.

Dergilik uygulaması; spordan yaşama, mutfaktan dekorasyona, iş dünyasından eğlenceye kadar popüler olan yüzlerce dergi ve gazeteyi cep telefonunuza taşır.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell’in başlattığı kampanya kapsamında, GNÇ uygulamasını indir ve sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 defa uygulama üzerinden yumurtanı çatlatarak, anında bedava internet kazanabilirsin. GNÇ Çatlar Hediyeni Kap kampanyasında; 3 saat internet, 1 saat internet ve 1 TL karşılığında 1 GB internet fırsatları sunulur.

GNÇ Çatlar Hediyeni Kap kampanyası için geçerlilik süresi, 31 Aralık 2018 tarihinde sona erecek. Bu tarihe kadar uygulama üzerinden katılım sağlayarak, hediye internet kullanım hakkı elde edebilirsiniz. Kampanya bitmiştir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası

Kampanyadan yararlanabilmek için, BiP uygulamasını indirmeniz yeterlidir. BiP uygulamasını indirip, Sürpriz Nokta kampanyasını takip ederek belirtilen lokasyonlara giderek hediyeleri toplayabilirsiniz. Hediyeler; data, ses ve uygulama paketlerinden oluşur. Aylık 1000 DK hediyeden aylık 10 GB internet hediyesine kadar farklı hediyeleri kazanmak için yapmanız gereken, BiP uygulamasını indirerek kampanyaya katılmak!

Kampanya geçerlilik süresi, 31 Aralık 2018 tarihinde sona erecek. Kampanya bitmiştir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Turkcell Yaani Kampanyası

App Store ve Play Store üzerinden Yaani uygulamasını indiren ve her ay açan kullanıcılar, 1 GB hediye internetin sahibi oluyor. Bedava internet, kampanya süresi boyunca Yaani uygulamasına her giriş yapılan ayda abonenin hattına tanımlanıyor. Uygulama silinmedikçe ve paket iptal işlemi yapılmadıkça, 1 GB hediye internet her ay yenilenir.

Kampanya 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.  Kampanya bitmiştir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Uygulaması ile Bedava İnternet

Sim kartı, 4.5G uyumlu olan Turkcell aboneleri Hesabım uygulaması ile bedava internet kazanıyor. Ücretsiz olarak katılım sağlanan kampanyada internetten dakikaya, SMS’ten farklı uygulama aboneliklerine kadar avantajlar sizleri bekliyor.

Kampanya, 3 Ocak 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Turkcell Galatasaray Destek 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Galatasaray taraftarı Turkcell kullanıcıları her ay 5 TL karşılığında Galatasaray destek paketine abone olarak takımlarının kazandığı her maç için Turkcell’den 1 GB hediye internet kazanabilirler.

Son başvuru tarihi 31 Aralık 2018 olan bu kampanyaya katılım süreci ve kampanya hakkındaki detayları aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell, enflasyonla mücadele kapsamında belirli şartlar dahilinde BİP uygulaması üzerinden kullanıcılarına, internet paketlerini ek ücret ödemeden iki katlama imkanı tanıyor.

Kampanyanın son başvuru tarihi 31 Aralık 2018’dir.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Turkcell 4.5G SIM Kart Katlanan Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell, 4.5G uyumlu telefon kullanan müşterilerine 9 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli katlanan internet kullanımı hakkı tanıyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Turkcell GNÇ Gece Hediye 5 GB Kampanyası

Turkcell GNÇ üyeleri, hatlarına tanımlanan 5 GB interneti gece 22:00 ila 06:00 arasında kullanabilirler. GNÇ Süper Paket ile GNÇ Süper Yıllık Paket abonelerine otomatik olarak tanımlanan hediye internet paketinden son yararlanma tarihi ise 31 Aralık 2018.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Turkcell GNÇ Gece Hediye 7 GB Kampanyası

Turkcell GNÇ üyeleri, hatlarına tanımlanan 7 GB interneti gece 22:00 ila 06:00 arasında kullanabilirler. GNÇ Star Paketi ile GNÇ Süper Yıllık Abonelik paketlerine abone olan kullanıcılara otomatik olarak tanımlanan hediye internet paketinden son yararlanma tarihi ise 31 Aralık 2018.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Turkcell GNÇ Gece Hediye 3 GB Kampanyası

Turkcell GNÇ üyeleri, hatlarına tanımlanan 3 GB interneti gece 22:00 ila 06:00 arasında kullanabilirler. GNÇ Full Paketi ile GNÇ Full Yıllık aboneliği olan kullanıcılara otomatik olarak tanımlanan hediye internet paketinden son yararlanma tarihi ise 31 Aralık 2018.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

Turkcell Şifre ile 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell’in belirli etkinliklerde abonelerine dağıttığı şifreler aracılığıyla 6 ay boyunca kullanılabilecek 10 GB hediye internet kampanyasına katılım sağlanabilir. 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya katılabilmek için kullanılan SIM kartının 4.5G uyumlu olması gerekiyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.