Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları | Kampanya Bulucu

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell son dönemlerde çekim gücü ve fiyat oranları ile müşterileri kendine çekmeye başladı. Türkiye’nin en büyük GSM şirketlerinden biri olan Turkcell bedava internet kampanyaları ile müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. Günümüzde en büyük ihtiyaçlardan biri olan internet paketi ne kadar çok olursa olsun müşterilere yetmemeye başladı. İnterneti biten müşterilerde bedava İnternet kampanyaları bakmaya başladı. Bu yazıyı bir türlü ay sonuna kadar İnternet hakkını yetiremeyen ve daha çok internet paketine sahip olmak isteyen müşteriler için yazıyoruz.

Turkcell Platinum Doğum Günü Kampanyası

Turkcell Platinum hat sahipleri doğum günlerine özel otomatik olarak 1 GB Hediye internete sahip olurlar ve bu internet’in kullanım süresi 24 saattir.

Dergilik 1 GB Hediye İnternet

Turkcell’in Dergilik uygulamasına son 1 yıldır hiç giriş yapmayan müşteriler uyglamayı yükleyip giriş yaptıkları takirde 1 GB hediye internet kazanacaklar. Dergilik uygulamasına sahip değil iseniz ve Android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Google Play Store üzerindeki arama kutucuğuna “Dergilik” yazıp karşınıza gelen Dergilik uygulamasının indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayıp indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamanın telefonunuza yüklenmesi internet hızınız ve cep telefonu hızınız ile doğru olacaktır. Ya da  İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna “Dergilik” yazıp karşınıza gelen Dergilik uygulamasının indirme  sayfasında gri ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayıp indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamanın telefonunuza yüklenmesi İnternet hızınız ve cep telefonu hızınız ile doğru olacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan 1 GB hediye internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir. Kampanya 30 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell’in yeni başlattığı kampanya kapsamında yenilenen GNÇ uygulamasını indirerek sende Bolluk dünyasına katılabilirsin. Kampanyadan haftada 2 kez faydalanabilir. Haftada 2 kez uygulama üzerinde bulunan yumurtaları atlattığınız taktirde bedava internet hakkı kazanabilirsiniz.  GNÇ uygulamasına sahip değil iseniz ve Android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Google Play Store üzerindeki arama kutucuğuna “GNÇ” yazıp karşınıza gelen GNÇ uygulamasının indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayıp indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamanın telefonunuza yüklenmesi internet hızınız ve cep telefonu hızınız ile doğru olacaktır. Ya da  İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna “GNÇ” yazıp karşınıza gelen GNÇ uygulamasının indirme  sayfasında gri ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayıp indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamanın telefonunuza yüklenmesi İnternet hızınız ve cep telefonu hızınız ile doğru olacaktır. Bu kampanyadan yalnızca GNÇ Turkcel’liler faydalanabilir.

Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell’den Sürpriz Nokta Kampanyası

Turkcell Bip uygulaması üzerinden supriz nokta kampanyasını takip edip, kampanya kapsamındaki ilgili lokasyonlara giden müşteriler hediyeleri topluyor. Bu kampanya kapsamında bir çok dakika, Sms ve hediye internet kazanmanız mümkün. Kampanya Bip Uygulamasını indirip yükleyen kullanıcılar ve kampanya koşullarını yerine getiren kullancılar içindir. Bip uygulamasını edinmek için, eğer Android işletim sistemine sahip ve Android sürümünüz 4.4.4 ve üzeri ise Google Play Store üzerine gelerek arama bölümüne Bip yazın. Daha sonra karşınıza gelen bölümde Turkcell Bip Mesajlaşma uygulamasının indirme sayfası çıkacaktır. Bu bölümde yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıkladığınız taktirde internet ve cep telefonu hızınıza bağlı olarak uygulama telefonunuza yüklenecektir. Eğer İOS işletim sitemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz,  Apple Store üzerine gelerek arama bölümüne Bip yazın. Daha sonra karşınıza gelen bölümde Turkcell Bip Mesajlaşma uygulamasının indirme sayfası çıkacaktır. Bu bölümde gri ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıkladığınız taktirde internet ve cep telefonu hızınıza bağlı olarak uygulama telefonunuza yüklenecektir.

Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell’den Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB İnternet Kampanyası

Kampanyadan bireysel ses hattı sahibi müşterilerimiz yararlanabilir. 2 GB internet paketi sadece yurt içi internet hizmetinden yararlanılırken kullanılabilecektir. Kampanya 30 Haziran 2018’a kadar geçerli olacaktır. Otomatik ödeme talimatı verdikten sonra fayda hattınız üzerine otomatik olacak tanımlanacaktır.

Turkcell Yaani Kullanım Kampanyası

App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi indiren ve aylık aktif kullanan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir hafta geçerli 1 GB data kazanabilirler. Kampanyanın süresi uzatılmıştır. 1 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında 25 arama yapan aboneler 1 hafta geçerli 1 GB data hediyesi kazanacaktır. İlk yükleme 10 Haziran tarihinde gerçekleşecektir. SMS ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra paket aktiflenecektir. SMS ile gelen paket aktifleme mesajı, arama kriterini sağlayan abonelere 48 saat içinde gelecektir.

Kampanya 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Turkcell 4.5 G Salla Kazan Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell 4.5 G uyumlu Turkcell ses ve data aboneleri hesabım uygulaması üzerinden her hafta bir defaya mahsus olmak üzere bir çok hediye kazanabilir. Kampanya Hesabım Uygulamasını indirip yükleyen kullanıcılar ve kampanya koşullarını yerine getiren kullancılar içindir. Bip uygulamasını edinmek için, eğer Android işletim sistemine sahip ve Android sürümünüz 4.4.4 ve üzeri ise Google Play Store üzerine gelerek arama bölümüne Hesabım yazın. Daha sonra karşınıza gelen bölümde Turkcell Hesabım  uygulamasının indirme sayfası çıkacaktır. Bu bölümde yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıkladığınız taktirde internet ve cep telefonu hızınıza bağlı olarak uygulama telefonunuza yüklenecektir. Eğer İOS işletim sitemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz,  Apple Store üzerine gelerek arama bölümüne Bip yazın. Daha sonra karşınıza gelen bölümde Turkcell Bip Mesajlaşma uygulamasının indirme sayfası çıkacaktır. Bu bölümde gri ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıkladığınız taktirde internet ve cep telefonu hızınıza bağlı olarak uygulama telefonunuza yüklenecektir. Kampanya katılım koşullarını yerine getirdiğiniz takdirde bir çok bedava data hakkı kazanabilirsiniz.

06 Temmuz 2018 Tarihine kadar geçerli olacaktır.

GNÇ Gece 1 GB Kampanyası

GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 1 GB ücretsizdir. Bununla beraber kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar sürecektir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ