Kampanya Bulucu

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları [EN GARANTİ]

Konu her ne olursa olsun, söz konusu sevdiklerimizle konuşmak olduğunda dakikalar sınırlı kalır. GSM servis sağlayıcılarından biri olan Turkcell, hem faturalı hem faturasız hatlar için düzenlediği kampanyalarla müşterilerini sevindirmeye devam edecek. Bu kampanyalardan Turkcell bedava dakika 2019 yılı içinde de bol bol konuşmanızı sağlayacak. Abonesi en fazla olan operatörlerden biri olan Turkcell, abonelerinin rahatı için çeşitli kampanyalar düzenler. Bu kampanyalar dönem dönem değişiklik gösterir. Ayrıca yaşa ve mesleğe bağlı oluşturulan paketlerle de konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı ile ilgili avantajlı tarifeler sunar.

Türkiye’nin lider GSM operatörlerinden biri olan Turkcell, 20 yılın üzerinde hizmet verdiği sektörde, müşteri odaklı çalışmalarıyla da bilinir. Hizmet vermeye başladığı yıllarda sadece dakika üzerinden faturalandırma yaparken, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği paketlerle, daha uygun tarifeler sunmaya başladı. Dakika üzerinden yapılan faturalandırma genellikle yüksek meblağlara ulaşırdı. Bunun üzerinde sabit bir konuşma süresinin olduğu paketler tanımlanmaya başlandı. Kampanyalar ile de Turkcell kullanıcılarının daha fazla dakikası olması sağlandı. Bunlardan biri de Turkcell her yöne bedava dakika.

Turkcell bedava dakika kazanma için öncelikle bir Turkcell hattı sahibi olmak şart. Turkcell bayilerinden çok kısa sürede alınacak hat ile birlikte paket seçimi de yapılır. Başka bir operatörden Turkcell’e geçiş yapanlar numaralarını değiştirmeden Turkcell avantajlarından faydalanabilir. Bu paketler müşterinin ihtiyacı doğrultusunda ilerleyen süreçlerde değiştirilebilir. İsteyenler için paketlerin içerisinde sadece konuşma değil aynı zamanda internet kullanımı ve mesaj için de tanımlı limitler bulunur.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Turkcell ülkemizde en çok tercih edilen operatörlerin başında geliyor. Bu başarı tabii tesadüften ibaret değil! Turkcell, müşterilerine sağladığı imkanlar sayesinde bu başarısını sürdürebiliyor. Biz kullanıcılar için en önemli şeylerden biri de; kullandığımız markaların bize sunduğu avantaj ve indirimler. İşte karşınızda Turkcell bedava dakika kampanyaları!

Turkcell Salla Kazan ile Bedava Konuşma Paketi

 • 2019 bedava dakika Turkcell kampanyalarından ilki Salla Kazan! Her cuma Turkcell’in Dijital Operatör mobil uygulamasına girerek; Salla Kazan özelliğini kullanmanız yeterli. Bu sayede Turkcell ücretsiz dakika kazanma şansına sahipsiniz. Bu uygulamada Turkcell konuşma hediyelerinin yanında; SMS, GB ve Turkcell uygulamalarında geçerli olacak çeşitli hediyeler kazanabiliyorsunuz.
 • Ayrıca Dergilik uygulamasını edinerek, Salla Kazan’ı bir kez daha kullanma şansına sahip oluyorsunuz. Bu sayede Turkcell bedava dakika kazanmanız daha da olası. Turkcell günlük bedava konuşmanın yanı sıra, haftalık Turkcell her yöne bedava dakika kazanma ihtimaliniz de var.
 • Kısaca Salla Kazan, dakika kazandıran uygulamalardan sadece bir tanesi. Okuyucularımızdan aklında bedava dk nasıl yapılır sorusu olanlara cevap niteliğinde bir kampanya! Herkese iyi şanslar diliyoruz!
 • Eğer Akıllı telefonunuzda Turkcell Dijital Operatör yüklü değilse; Play Store ya da App Store’dan indirip; giriş yapabilir ve Turkcell hediye dakika kazanma fırsatı sağlayabilirsiniz!
 • Ayrıca Turkcell dakika sorgulaması yapmak içinde telefonunuz mesaj kısmına KALAN yazarak 2222’ye mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Turkcell Her Yöne 500 DK – Bip

 • Bedava dk veren uygulamalardan bir diğeri ise Turkcell’in geliştirdiği sohbet uygulaması olan Bip. Bip bedava dakika kazanmak için Sarı Kutu’da 500 puanınızın olması gerekiyor.
 • Ardından SK137 yazarak, 2200’a SMS atmanız yeterli olacaktır. Turkcell faturalı hat bedava dakika arayan kişiler varsa, Bip’i mutlaka kullanmalı.
 • Bu uygulamanın ardından sevdiklerinizle doya doya konuşabilirsiniz.
 • Tabii bu işlemlerin ardından Bip uygulamasını telefonunuza indirmiş ve yüklemiş olmanız gerekiyor. Eğer Bip uygulaması telefonunuzda yüklü değil ise; Google Play Store veya App Store’dan ücretsiz bir şekilde indirip telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Hafta Sonu Turkcell’lilerle Sınırsız Dakika

 • Turkcell bedava konuşma paketleri yukarıda anlattıklarımızla sınırlı değil. Turkcell’den abonelerine özel kampanyalı cazip bir fırsat bulunuyor.
 • Turkcell Hazır Kart aboneleri, yapacakları 35 TL ya da daha fazla tutarda yüklemelere 30 gün boyunca hiçbir ek ücret talep edilmeden her hafta sonu Turkcell’lilerle sınırsız bir şekilde konuşma imkanına sahip oluyorlar. Kampanya kapsamında yapılan konuşmalardan herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.
 • Kampanya katılım koşullarını sağladığınız veya yerine getirdiğiniz taktirde otomatik olarak kampanyaya dahil edilmiş sayılacaksınız. Herhangi bir katılım için başvuru veya başvuru SMS’i göndermenize gerek yok. Hattınıza 35 TL yükledikten sonra direkt olarak Turkcell tarafından size iletilecek bilgilendirme SMS’ini beklemeye başlayabilirsiniz. SMS geldikten sonra hafta sonları Turkcell’liler bedava bir şekilde konuşabilirsiniz. Paket kapsamında kullanmadığınız veya artan dakikaları bir sonraki aya devretmeniz mümkün değildir.
 • Bu sayede 35 TL yükleyerek Turkcell hediye dk kazanma şansına sahipsiniz

Turkcell Gurbet Tarifesiyle Hediye 1000 Dakika Bip

 • Turkcell bedava dakika hediyelerinden bir diğerine geliyoruz. Gurbet tarifesi abonelerine özel Turkcell müşterileri için tasarlanmış yepyeni bir kampanya daha yapıldı.
 • Gurbet tarifesindeki aboneler 20 TL ya da daha fazla TL yüklemelerinde veya paket satın alımlarında 30 günlük olacak şekilde yurt içinde geçerli 1000 dakika konuşma ve 1 GB Bip uygulamasında kullanabilecekleri GB hakkı kazanacaklar.
 • Eğer telefonunuzda Bip uygulaması bulunmuyorsa, bu kampanyadan yararlanmak için uygulamayı akıllı telefonunuza indirip; yüklemeniz gerekmektedir. Eğer telefonunuzda yüklü ise, 20 TL ve üzeri yüklemelerde direkt olarak kampanyaya katılmış sayılırsınız ve Turkcell’den kullanım bilgilerini içeren bir SMS alırsınız. Paket kapsamında kullanmadığınız veya artan dakikaları bir sonraki aya devretmeniz mümkün değildir.
 • Bu sayede aklında “Turkcell bedava dakika nasıl yapılır?” sorusu olan okuyucularımızı da aydınlatmış olalım.

Turkcell Konuşma Paketleri

Turkcell 34 TL Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

 • 34 TL karşılığında 30 günlük 1000 dakika paketine sahip olabilir ve bu sayede yurt içi aramalarınızı her yöne en uygun şekilde konuşabilirsiniz.
 • Turkcell dakika paketlerinden Her yöne 1000 dakika kampanyasına katılmak için telefonunuzun SMS kısmına AYLIK 1000 DK yazıp 2200’a göndermeniz yeterlidir.

Turkcell 30 TL Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

 • Turkcell dk paketlerinden bir diğeri ise TL Haftalık Paket Kampanyası. 30 TL’lik bu paket hem hesabınıza 15 TL yükler, hem de Turkcell her yöne 500 dk ile 1 GB interneti sizlere sunar.
 • Bu kampanyaya katılım için Turkcell’in online mağazasını ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Son olarak “Turkcell 15 TL konuşma paketi nasıl yapılır, Turkcell 10 TL konuşma paketi nasıl yapılır, Turkcell 12 TL konuşma paketi nasıl yapılır, Turkcell konuşma paketleri 19 TL nasıl yapılır?” sorusuna yanıt arayan okuyucularımız için kötü bir haberim var. Turkcell’in en ucuz konuşma paketinin 30 TL’den başladığını söylemem gerekiyor.

Diğer Turkcell Konuları

Turkcell Cayma Bedeli Sorgulama

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları

Turkcell Kalan Kullanım Sorgulama

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.