Kampanya Bulucu

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

Konu her ne olursa olsun, söz konusu sevdiklerimizle konuşmak olduğunda dakikalar sınırlı kalır. GSM servis sağlayıcılarından biri olan Turkcell, hem faturalı hem faturasız hatlar için düzenlediği kampanyalarla müşterilerini sevindirmeye devam edecek. Bu kampanyalardan Turkcell bedava dakika 2018 yılı içinde de bol bol konuşmanızı sağlayacak. Abonesi en fazla olan operatörlerden biri olan Turkcell, abonelerinin rahatı için çeşitli kampanyalar düzenler. Bu kampanyalar dönem dönem değişiklik gösterir. Ayrıca yaşa ve mesleğe bağlı oluşturulan paketlerle de konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı ile ilgili avantajlı tarifeler sunar.

Türkiye’nin lider GSM operatörlerinden biri olan Turkcell, 20 yılın üzerinde hizmet verdiği sektörde, müşteri odaklı çalışmalarıyla da bilinir. Hizmet vermeye başladığı yıllarda sadece dakika üzerinden faturalandırma yaparken, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği paketlerle, daha uygun tarifeler sunmaya başladı. Dakika üzerinden yapılan faturalandırma genellikle yüksek meblağlara ulaşırdı. Bunun üzerinde sabit bir konuşma süresinin olduğu paketler tanımlanmaya başlandı. Kampanyalar ile de Turkcell kullanıcılarının daha fazla dakikası olması sağlandı. Bunlardan biri de Turkcell her yöne bedava dakika.

Turkcell bedava dakika kazanma için öncelikle bir Tukcell hattı sahibi olmak şart. Turkcell bayilerinden çok kısa sürede alınacak hat ile birlikte paket seçimi de yapılır. Başka bir operatörden Turkcell’e geçiş yapanlar numaralarını değiştirmeden Turkcell avantajlarından faydalanabilir. Bu paketler müşterinin ihtiyacı doğrultusunda ilerleyen süreçlerde değiştirilebilir. İsteyenler için paketlerin içerisinde sadece konuşma değil aynı zamanda internet kullanımı ve mesaj için de tanımlı limitler bulunur.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

1. Turkcell Gurbet Avantaj Kampanyası ile 1000 Dakika Bedava

Turkcell, Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklu vatandaşları da düşünerek, Gurbet Avantaj kampanyası kapsamında 1000 DK hediye ediyor. Kampanyadan yararlanabilmek için, 20 TL ve üzerinde yükleme yapmak gerekiyor. Kampanya 26 Ocak 2018 ile 31 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

2. Hafta Sonu Turkcell’lilerle Sınırsız Konuşma Kampanyası

Turkcell hazırkart kullanıcıların özel bir kampanya çıkardı. 35 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılar, 1 ay boyunca ekstra ücret ödemeden Turkcellilerle sınırsız konuşabiliyorlar. Kampanya 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

3. Turkcell Salla Bedava Dakika Kazan

Turkcell, Hesabım uygulamasını indirip, Salla Kazan özelliğini kullanan abonelerine her hafta dakika, internet, SMS hediye ediyor. Bunun için yapılması gereken tek şey Turkcell Hesabım uygulamasını indirmek. Kampanya 6 Haziran 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

4. Turkcell Bip’ten Her Yöne 500 DK

Turkcell, çıkardığı konuşma ve mesajlaşma uygulaması olan Bip uygulaması ile, kullanıcılarına ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Bip uygulaması ile haftalık 500 DK konuşma paketi hediye ediyor. Kampanyanın geçerlilik tarihi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

Öğrenci misiniz, ev hanımı mısınız ya da yüksek gelen telefon faturalarından mı bıktınız? Olur olmadık yerlerde biten paketlerden sıkıldınız mı? Turkcell 600 dakika bedava ile nerede olursanız olun iletişiminiz kopmaz. İster tatilde, ister okulda, ister işte sevdiklerinize ulaşmanın tadını çıkartırsınız. Memleketi bir ucundan diğer ucuna gezerken, çekim gücü sorunu olmadan konuşma keyfini sürdürürsünüz.

Özellikle hayatta bazı durumlar ekstra konuşma gerektirir. İl dışında öğrenci olup ailesinin yanında olmayan gençler, fazla da bütçeleri olmadığı için bedava dakikalara yönelir. Bir öğrenci için sınırlı kaynakları en ekonomik şekilde değerlendirmek önemlidir. Bu durumda turkcell bedava konuşma 2222 şifre hattından alıncak şifre ile online işlelerden kontrol edilebilir.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Eğer siz de Turkcell bedava dakika nasıl yapılır sorusunun yanıtını bulamadıysanız, bedava dakikaların birden fazla yöntemle yapılabildiğini söyleyebiliriz. Bu yöntemler arasında kendinize en uygun olanını, ihtiyaçlarınızı hangisinin karşılacağını tespit ettikten sonra, özgürce konuşmanın tadını çıkarın. Sınırsız iletişim için bedava dakika Turkcell, ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Günümüzde iletişim kurmanın önemi tartışılmayacak kadar büyüktür. En sıkıcı durum ise, tam konuşmanın ortasında biten paketlerdir. Turkcell bedava 60 dk konuşmanıza kaldığınız yerden devam etmenize imkan tanır. Turkcell ayrıca GSM operatörleri arasında geniş kapsama alanı ile de dikkat çeker.

Dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır ki, Turkcell’in sunduğu avantajlar yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı için başka tarifeleri olan operatörün, bedava dakikaları ancak ülke sınırlarında kullanılır. Yurt dışına çıkacak olanlar müşteri hizmetlerinden yurt dışı konuşma ile ilgili ayrıntıları öğrenebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.