Kampanya Bulucu

Turkcell Akıllı SMS Kampanyası

Hazır Karta Yönelik yapılan Turkcell Kampanyası genelde tarife ve paketlere yönelik olarak çıkıyor. Bu sefer Turkcell hangi tarife ya da paketi kullandığınıza bakmaksızın geçerli olacak bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile sadece 1 TL’ye gün boyunca kullanabileceğiniz 100 SMS alabileceksiniz.

Kampanya şimdilik 30 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek şekilde ayarlanmış. Bu kampanya otomatik olarak devreye girecek akıllı bir sisteme sahip. Kampanya katıldıktan sonra hiçbir kullanım yapmazsanız herhangi bir kesinti yapılmayacak. İlk mesajı attıktan sonra akıllı SMS kampanyası devreye girecek. Kampanya sadece Turkcell Hazır Kart sahipleri için geçerli olacak. Paketinizin ya da tarifenizin dışında yurtiçi SMS göndermiş olduğunuzda bir günlük 100 SMS tanımlanacak ve 1TL kesinti yapılacaktır. Yüklenen SMS’leri o gün boyunca saat 00:00’a kadar kullanabileceksiniz. Bu kampanyaya katılmak için göndereceğiniz mesajlar ücretsizdir. Bu sistemin otomatik devreye girebilmesi için hatta en az 1 TL bulunması gerekir.

Turkcell Akıllı SMS Kampanyası

Turkcell Akıllı SMS Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Akıllı SMS Kampanyası’ndan tüm bireysel Hazır Kart’lı aboneler faydalanabilir.
• Kampanyaya katıldıktan sonra paket dışı yurt içinde yapılan her ilk SMS 1 TL olarak (%18 KDV ve %25 ÖİV dahil) ücretlendirilir ve gün sonuna kadar (saat 00:00) her yöne kullanılabilecek 100 SMS devreye girer.
• Kampanyaya katılmak için gönderilen SMS’ler ücretsizdir.
• Akıllı SMS Kampanyası’ndan faydalanmak için abonenin bakiyesinde minimum 1 TL olmalıdır. Akıllı SMS Kampanyası ücreti olan 1 TL, Turkcell Avans TL’den tahsil edilmez. Abonenin yeterli bakiyesi yoksa, atılan SMS’ler Hazır Kart Kısa Mesaj Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
• Kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.