Kampanya Bulucu

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü Üyelerine N11.com’da Yüzde 20 İndirim

N11.com kampanyaları alışverişin kolay ve ucuz halini size sunarken bir yandan da Turkcell kampanyası ise belirli bir kesime ayrıcalık sunmaya devam ediyor. Şimdi Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri N11.com adresinden yapacakları alışverişlerde yüzde 20 indirim kullanabiliyor.

Kampanya sadece giyim ve ayakkabı kategorilerinde yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacak ve bu kampanya 20 Mart 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan hem bireysel, hem de kurumsal hat sahipleri yararlanabilecek. Eğer bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız telefonların mesaj bölümüne N11 yazarak 2222’ye göndermeniz gerekir. Gönderilecek mesajların kampanya kapsamında olması ücretsiz olması anlamına gelir. Kampanyadan her kişi en fazla 30 TL indirim kazanabilir. 30 TL’den daha fazla indirim kazanabilme şansınız yok bu kampanyada. Bu kampanyadan hem internet sitesinden, hem akıllı telefon uygulamalarından vs. yararlanılabilir. Kampanyadan faydalanmanız için www.n11.com’a üye olmanız şarttır. Bu kampanyayı başka kampanyalar ile birleştirebilme imkanı yok.

Turkcell N11

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü N11.com kampanyasının detayları şu şekildedir:

• 20 Şubat 2015- 20 Mart 2015 tarihleri arasında n11.com üyesi Turkcell Kadınlar Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcıları, n11.com’da “Giyim & Ayakkabı” kategorisinden yapacakları alışverişlerinde kullanmak üzere %20 indirim kuponu kazanacaklar.
• Turkcell Kadınlar Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcıları “N11” yazıp 2222 servis numarasına kısa mesaj göndererek kampanyadan yararlanabileceklerdir.
• Kampanyadan bir kişi max 30 TL indirim kazanabilecektir.
• Kampanyaya katılmak için Turkcell Kadınlar Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarının 2222’e gönderilen kısa mesajlar ücretsizdir.
• Kampanyadan yararlanılabilmek amacıyla şifre alınması gerekmektedir. Her bir Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel abonesi, kurumsal hat kullanıcısı ve n11.com üyesi kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilir.
• Kupon kullanımı 20 Mart 2015 Cuma günü 23:59’a kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kuponlar iptal edilecektir.
• Turkcell’den SMS ile gelen kupon kodu www.n11.com, m.n11.com veya n11.com’un iOS ve Android uygulamalarından tanımlanabilecektir. Kupon kodunu www.n11.com’dan tanımlamak için, “Ödeme Onayı” sayfasındaki “Kod Girişi” alanına veya Hesabım > Kuponlarım sayfasındaki “Yeni kupon Gir” kutusuna, IOS ve Android mobil uygulamadan ve m.n11.com’dan tanımlamak için ise Avantajlarım > Puan/Kupon Ekle alanına girilmelidir.
• Kampanyadan yararlanabilmeniz için n11.com’a üye olmanız gerekmektedir.
• Turkcell Kadınlar Kulübü’ne ücretsiz üye olmak için KADIN yazıp 2222’ye SMS göndermeniz yeterlidir.
• Bu kampanya, farklı kampanyalarla birleştirilemez.
• Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkı Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve bİlişim Hizmetleri A.Ş. ve Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. de saklıdır.
• Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:
Alıcı İptal/İade Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Mağaza İptal Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.