Kampanya Bulucu

Turkcell Akıllı Fatura kampanyası

Eğer faturanız geldiği zaman bir sürpriz ile karşılaşmak istemiyorsanız ya da faturanızın kontrolü her zaman elinizde olsun istiyorsanız bu Turkcell kampanyası tam size göre. Şimdi akıllı fatura sistemi ile faturanız paketiniz bittiğinde otomatik dursun ve siz istemediğiniz sürece de devam etmesin.

Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe adar bu kampanyaya katılmış olduğunuzda ayda ek sadece 3 TL’ye akıllı fatura sistemini kullanabileceksiniz. Kampanya doğal olarak sadece Turkcell Faturalı hatlarda geçerli olabiliyor. Kampanyaya bir kere katılmış olduğunuzda, her ay otomatik olarak uygulanmaya devam eder. Paketiniz bitmiş olduğunda kullanımı otomatik olarak durdurur ve size bu konu ile ilgili bir bilgilendirme yapar. Bu bilgilendirmenin sonunda sterseniz ek paket alabilirsiniz. Bu sayede faturanızın kontrolü de her zaman sizin elinizde olur. Aşağıda ki detaylarda faturanız bittikten sonra kullanabileceğiniz ek paketlerindetayları da yer alıyor.

Turkcell Akıllı Fatura Kampanyası

Turkcell akıllı fatura kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Akıllı Fatura Kampanyası, başvuru sonrasında telefonunuza gönderilen onay mesajını yanıtlamanızın ardından başlar ve iptal edilmediği sürece devam eder. Akıllı Fatura Kampanyası’na katılım aylık %18 KDV ve %25 ÖİV dâhil 3 TL’dir.
• Yurt içinde, yurt dışına doğru ve yurt dışındayken paket bitiminden sonra veya pakete dâhil olmayan ücretli dakika, SMS, MMS ve internet kullanımı yapmak istediğinizde kullanımınızı kısıtlayarak durdurur, size SMS, hücresel mesaj veya anons gibi kanallardan bilgilendirme yapılır.
• İsterseniz, bireysel faturalı müşterilerimize sunulan ve kriterlerini sağladığınız Turkcell paketlerini veya Akıllı Fatura kapsamında sunduğumuz ek paketleri alarak kullanım yapmaya devam edersiniz.
• Akıllı Fatura Kampanyası kapsamında sunulan ek paketler;
o 7 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 100 Dakika. Almak için EKLE yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
o 14 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 250 Dakika. Almak için EKLE 250DK yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
o 9 TL’ye yurt dışı yönüne geçerli 30 Dakika. Almak için EKLE 30DK yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
o 1 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 10 SMS. Almak için EKLE 10SMS yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
o 3 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 30 SMS. Almak için EKLE 30SMS yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
o 7 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 100 SMS. Almak için EKLE SMS yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
o 1 TL’ye yurt içinde geçerli her yöne 10 MMS. Almak için EKLE 10MMS yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
o 7 TL’ye yurt içinde geçerli 100 MB. Almak için EKLE MB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
o 9 TL’ye yurt içinde geçerli 250 MB. Almak için EKLE 250MB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
o 5 TL, 10 TL ve 20 TL Paketleri. Almak için EKLE 5TL, EKLE 10TL, EKLE 20TL yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
• Paket ücretlerine %18 KDV ve %25 ÖİV dâhildir. Dakika, SMS, MMS, MB ve TL paketlerinin ücretlendirme periyodu müşterimizin tarifesi ile aynıdır.
• Akıllı Fatura Kampanyası kapsamında fatura döneminin birinci gününde, fatura kesim tarihinde çıkacak tahmini fatura tutarıyla ilgili bilgilendirme SMS’i gönderilir. Fatura kesimi gerçekleştikten sonra da çıkan fatura tutarı ile ilgili bilgilendirme SMS’i gönderilir. Bilgilendirme SMS’leri AKILLI FAT. adresinden gönderilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.