Turkcell Akıllı Depo ve Turkcell TV+ Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell Akıllı Depo ve Turkcell TV+ Kampanyası

Her ne kadar akıllı telefonların hafıza ve opsiyonları her geçen gün biraz daha artıyorsa da, bu anılarımızı ve dosyalarımızı saklamak için yeterli olmuyor. Telefonda hafıza sorunu yaşayanlar için oldukça sevindirici bir Turkcell kampanyası başladı. Artık telefonda hafıza sorunu yaşamayacaksınız.

Turkcell Akıllı Depo Uygulaması Nedir?

Eğer telefonunuzda hafıza problemi yaşıyor iseniz, AppStore ya da Google Play Store üzerinden Turkcell Akıllı Depo uygulamasını indirerek aylık 6 TL karşılığında tüm verilerinizi saklayabilirsiniz. Program 3G ya da Wifi üzerinden kullanılabilir ve bu alanda sakladığınız veriler asla 3. Kişilerle paylaşılmaz. Yüklenen dosyalar şifrelenmiş bir şekilde Turkcell Veri Merkezi’nde tutulur. Giriş yaparak bu dosyalara sadece siz ulaşabilirsiniz.

Turkcell TV+ Uygulaması Nedir?

Akıllı telefonunuzdan TV kanallarına erişim istiyorsanız, üstelik kaçırdığınız programları geçmişe dönük olarak izlemek istiyorsanız, bunun da yanında yüzlerce kanala ulaşmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Yine aylık belirli bir ücret karşılığında indirdiğiniz akıllı telefonlarda bu uygulama kullanılabilir. iOS 6 ve üzeri sürümler ile Android 4.X sürümleri bu uygulamayı destekler. Android 4’ün üzerinde ki sürümler şuan için bu uygulamayı desteklemiyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Aylık sadece 6 TL vererek kullanabileceğiniz bu iki uygulamadan tüm Turkcell müşterileri yararlanabilir. Faturalı ve Faturasız, mevcut abone ve yeni abone olan müşterilerin tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyada kişi sınırlaması bulunmadığından, isteyen herkes bu kampanyadan faydalanabilecektir.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Uygulamaların sürekli devam etmesi yanı sıra aylık sadece 6 TL ödeyeceğiniz kampanya sadece 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar uygulamayı indirerek kullanmaya başlayanlar aylık 6 TL karşılılığında bu uygulamadan yararlanabilecekler. Faturalı hatlarda ücretlendirme faturaya yansırken, hazır kartlarda aylık bakiyeden düşecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.