Kampanya Bulucu

Turkcell 4G Akıllı Telefon Kampanyası

Turkcell, Türkiye’de 4G teknolojisini kullanmak için kollarını sıvamıştı. Şimdi bu uygun bir Turkcell kampanyası başlatarak 4G uyumlu akıllı telefonları kullanıcılarına dağıtıyor. Standart cihaz kampanyaları ile aynı koşullarda verilen bu telefonları almak için Turkcell Faturalı Hat kullanıcısı olmanız gerekiyor.

Kampanya ile Hangi Telefonları Alabilirim?

Kampanya kapsamında farklı 9 adet 4G akıllı telefon bulunuyor. Turkcell Turbo T50, Samsung Galaxy A7, LG G3 16 GB, Vestel Venus 5.0 V Gold, Samsung Galaxy Grand Prime, LG G3 Beat, LG G3 32 GB, LG G 32 GB, Samsung Galaxy A5 cihazlarını bu kampanya kapsamında alabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nelerdir?

Bu kampanya ile en fazla satan ve sevilen telefonları 350 TL kadar indirimle alabilme şansı buluyorsunuz. Üstelik herhangi bir kredi kartı ya da senet satışı yapmanıza gerek yok. Ylık telefon faturanız ile birlikte ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ilk 2 ay boyunca 3 GB internet de cihaz ile birlikte hediye ediliyor.

Kampanya İçin Taahhüt Vermek Gerekiyor Mu?

Bu kampanya ile akıllı telefonları 12 ay, 24 ay ya da 36 ay olarak kontratlı alabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz kontratlar kadar faturalı hattı kullanacağınıza dair taahhüt vermeniz gerekir. Eğer verdiğiniz taahhütten önce hattınızı iptal ederseniz, son faturanıza kalan taksitlerin hepsi yansıyacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Turkcell, kampanya için son katılım tarihini 1 Temmuz 2015 olarak duyurdu. Fakat cihazların da stoklar ile sınırlı olduğunu söyleyelim. Yani cihazların erken bitmesi durumunda kampanya daha erken sona erebilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kimlik belgeniz ile birlikte Turkcell iletişim Merkezlerine giderek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya ile ilgili tüm detayların bilgisini de oradan alarak, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.