Kampanya Bulucu

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası

Turkcell 4.5G’ye özel kampanyalar başlattı. Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası kapsamında  Sim kartı 4.5 G uyumlu Turkcell ses ve data abonelerine, Hesabım uygulaması üzerinden her hafta hediye kazanma şansı Turkcell müşterilerini bekliyor. Hesabım uygulamasını indirmek için, Android işletim sistemine sahip bir cep telefonu üzerine indirmek için cep telefonunuz üzerinde bulunan Google Play Store’ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranın en üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna tıkladıktan sonra “Hesabım” uygulamasını aratın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra uygulama internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Bu uygulamanın telefonunuza yüklenebilmesi için telefonunuzun Android sürümünün 4.1 ya da daha üzeri olması gerekiyor. Aksi taktirde uygulama Android tabanlı cep telefonunuza yüklenemeyecektir. Hesabım uygulamasını İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonu üzerine indirmek için cep telefonunuz üzerinde bulunan Apple Store’ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranın en üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna tıkladıktan sonra “Hesabım” uygulamasını aratın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra uygulama internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir.

Kampanya kapsamında her hafta bedava dk internet, Tv+, Fizy gibi bir çok Turkcell hediyeleri dağıtılacak ve kampanyadan faylanmak için tek yapmanız gereken Turkcell Hesabım uygulamasına girdikten sonra “Salla Kazan” bölümüne gelerek telefonunuzu sallamak.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya şu andan itibaren 22 Ocak 2018 ile 06 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında her hafta hesabım uygulamasına girerek salla kazan uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız hediyelerin kullanım süreleri değişmektedir. Kazandığınız hediyenin hangi tarihler arasında geçerli olduğu SMS ile size bildirilecektir.

Kampanya Katılım Koşullar Nelerdir?

  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 532 Numaralı Turkcell Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Turkcell kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında öneri ya da dileklerinizi Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.
  • Turkcell A.Ş.’nin  tüm hakları saklıdır.
  • Paket faydalarının bitiminden sonra ya da paket süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Bununla beraber kampanya kapsamında kazanılan internet yalnızca bireysel kullanım içindir. Herhangi bir şekilde ticari kullanım yapılamaz.
  • Bu kampanya kapsamında kazanılan İnternet yalnızca yurt içerisinde geçerlidir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.