Kampanya Bulucu

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell aboneleri, Hesabım uygulamasında bulunan Salla Kazan ekranında telefonlarını sallayarak kampanyaya katılabilirler. Telefonunda hareket algılama özelliği bulunmayanlar ise, ekran üzerindeki butona basarak kampanyaya katılım sağlayabilirler.

Kampanya Geçerlilik Süresi Nedir?

Kampanya, 3 Ocak 2019 tarihinde sona erecek. Kampanya süresi boyunca; günlük, haftalık ve aylık hediye paketleri kazanılabilir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Hediye kullanım hakkı, bildirim mesajı ile birlikte başlar.
 • Turkcell Hesabım bölümünde bulunan Salla Kazan ekranı ile her hafta hediye kazanılabilir. Her hafta hediye kazanmak için, Salla Kazan bölümüne girilmesi gerekir.
 • Kampanyadan sim kartı 4.5G uyumlu olan Turkcell aktif faturalı, bireysel, kurumsal, Hazır Kart, data ve ses aboneleri faydalanabilir. Borç kapatma ve taksitlendirme yapılmış olan hatlar, aktif ise katılım sağlanabilir. Kampanyaya birden fazla hat ile de katılabilirsiniz.
 • Hediye alma hakkı yenilenmeden 4.5G uyumlu hale yeni gelen Turkcell aboneleri, hediye alma haklarını bir sonraki Cuma günü alırlar.
 • Kampanyada hediye alma hakkı, her Cuma günü saat 09.00’da başlar ve Perşembe günü 23.50’ye kadar geçerli olur.
 • Tüm kullanım hakları, yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Kullanılmamış olan haklar, devretmez. Hediye paketin bitmesi sonucunda, aboneler mevcut tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

4.5G Salla Kazan Kampanyasında Sunulan Hediyeler

Günlük hediye paketleri: Her yöne 1 saat, her yöne 100 dakika, 500 MB, 1 GB,

Haftalık hediye paketleri: Her yöne 100 dakika, her yöne 500 dakika, Turkcell içi 1000 dakika, her yöne 1000 dakika, her yöne 10.000 dakika, 1 GB İnstagram, 3 GB İnstagram, 1 GB Facebook ve İnstagram, hafta içi 1 GB, hafta içi 5 GB, 500 MB, 1 GB, 2 GB, 3 GB, 4 GB, 5 GB, 10 GB, Hürriyet Gazetesi paketi, GollerCepte Süper paketi, BiP 500 dakika, BiP 1000 dakika, BiP 2000 dakika

Aylık hediye paketleri: TV+ paketi, Fizy müzik paketi, 3 aylık Lifebox üyelik paketi, BiP 500 dakika, BiP 1000 dakika, Dergilik paketi, Playcell Extra paketi, Playcell Plus paketi, 3 GB, 10 GB, 3 ay tekrarlı 1 GB, 3 ay tekrarlı 3 GB, Turkcell içi 1000 dakika,

 • İnstagram canlı yayınlarda harcanan kota, İnstagram paket kotasına dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediyelerin kalan bakiye sorgulamaları, Hesabım uygulaması üzerinden yapılabilir.
 • Hediyelerin kullanımına, mevcut ücretli paketlerden öncelik verilir.
 • Kullanım hakları gelecek döneme devretmez.
 • Kampanya faydalarının iptali için, Turkcell çağrı merkezi aranabilir ya da Turkcell İletişim Merkezi’ne gidilerek iptal işlemi gerçekleştirilebilir. İptal işlemi ile birlikte kampanya kapsamında sunulan faydalar sona erer.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.