Kampanya Bulucu

Turkcell 20.Yıl Hediye Kampanyası

Turkcell sadece eni gelecek olan müşterilerine değil mevutta olan müşterilerine de değer vermeyi başarıyor ve onlara Tukrcell 20. Yıl hediyesi ile onurlandırıyor. 20. Yıl kampanyasına katılım için ‘surprız’ yazıyor ve 2222 adresine gönderip kaydoluyorsunuz. Kampanya 20 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Ayın 20sinden itibaren başlayan süreçte size bir hediye geliyor ve bazen günlük, bazen haftalık olarak verilen bu hediyeyi kullanabiliyorsunuz. Hediyeleriniz ayın 1 ine kadar size ulaşır ve yurt içi kullanımlarınız içindir. Bazen ücretsiz konuşma dakikaları, bazen de ücretsiz

İnternet kullanımları Turkcell 20. yıl hediyelerinde sizleri bekliyor. Kullanmadığınız hediyeler ise kaybolup gidiyor, yani bir sonraki dönme aktaramıyorsunuz.

Kampanya Detayları

arasında SURPRIZ yazıp 2222’ye SMS göndererek kampanyaya katılan bireysel ve kurumsal ses hattı sahibi müşterilerimize, 31.12.2014’e kadar her ay sürpriz bir hediye tanımlanır.
Tanımlamalar, her ayın 1’i ile 20’si arasında kampanyaya katılan müşterilere aynı ayın 21’inden ay sonuna kadar, 21’i ile 31’i arasında katılanlara ise takip eden ayın 21’inden ay sonuna kadar yapılır.
Nisan ayına özel, ayın 18’i ile 25’i arasında kampanyaya katılan müşterilere, Nisan ayının 26’sından ay sonuna kadar, 26’sı ile 30’u arasında katılanlara ise takip eden ayın 21’inden ay sonuna kadar hediye tanımlamaları yapılır.
Data hatları kampanyadan yararlanamaz.
Kampanyanın iptali için IPTAL SURPRIZ yazıp 2222’ye ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
Tüm hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3.kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün başlar.
Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
Konuşma Hediyeleri yurt içi her yöne geçerli olup, ücretlendirme periyodu faturalı müşteriler için 6 saniye, Hazır Kart’lı müşteriler için 60 saniyedir.
İnternet Hediyeleri sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir ve üst hız limiti 7.2mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır.
İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Servis Hediyeleri uygulamaları ve web sayfaları üzerinden, bu siteler dışındaki sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalara bağlanıldığında, müşteriler varsa mobil internet paketleri, yoksa kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Akıllı Depo Mini Paket ile senkronizasyon, yükleme, sosyal ağlar ve e-posta ile paylaşım, izleme/dinleme ve indirme işlemleri sırasında oluşan trafik, varsa mobil internet paketlerinden yoksa kendi tarifelerinden ücretlendirilecektir. Internet paketinin bitmesi durumunda müşteri bağlı olduğu paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.
Turkcell Sınırsız Müzik Paketi dahilinde, müzik dinlerken kullanılan internet ücretlendirilmez. Uygulama dışındaki sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalara bağlanıldığında, müşteriler varsa mobil internet paketleri, yoksa kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Goller Cepte Full Paket dahilinde video izlerken kullanılan internet ücretlendirilmez. Uygulama dışındaki sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulamalara bağlanıldığında, müşteriler varsa mobil internet paketleri, yoksa kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Kampanya katılımı 5 milyon ile sınırlı olup, bir müşteri 1 hattı ile kampanyasını iptal ettiğinde en fazla 2 kez daha kampanyaya katılabilir ve her müşteri 1 hattı ile ayda en fazla 1 hediye alabilir.
Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.