Kampanya Bulucu

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Cep telefonları hayatımızda büyük kolaylıklar ve kesintisiz iletişim imkanı sağlıyor hatta eğlence katıyor. Fakat kullanım alışkanlığının artmasıyla bambaşka sorunlar da hayatımıza dahil olmaya başladı. Bunlardan biri şarj sorunuysa diğeri de olmadık zamanda internet kullanım hakkının bitmesi. Özellikle telefonunu konuşmaktan çok sosyal medya takibi ve mesajlaşma uygulamaları için kullanan gençler GSM tercihlerini bol GB’lı hediye kampanyaları düzenleyen operatörlerden yana kullanıyorlar.

Turkcell Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell, SIM kartını değiştirmek isteyen mevcut müşterileri ve GSM operatörünü değiştirmek isteyen potansiyel müşterileri için, 10 GB Hediye İnternet Kampanyası’nı 31 Aralık 2019 tarihine kadar uzatma kararı aldı. Bu kampanyadan, Turkcell’in düzenlediği etkinliklere katılanlar faydalanabiliyor.

Mevcut müşteriler faturalı ya da faturasız hat sahibi olabilir. Bu etkinliklerde katılımcılara dağıtılan hediye SIM kartlarda promosyon şifresi bulunur. Bu şifre kullanıcılara, etkinlik tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 10 GB internet kullanım hakkı verir.

Her şifre sadece 1 kere kullanılabilir ama isteyen başka şifrelerle birden fazla defa kampanyadan yararlanabilir. Sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerli olan data paketi, yurt içi kullanımlarda ve 6 ay boyunca geçerli.

Bu paket kapsamındaki internet, sadece kişisel amaçlar için kullanılabilir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullandığı anlaşılan abonelerle ilgili yasal işlem yapılır ve hatları iptal edilir.

Paketteki internetin bitmesi halinde, her abone kendi tarifesine göre aşım ücreti öder. Tarifesinde aşım ücreti olmayan aboneler ise standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Hediye internet başka numaraya yönlendirilen hatlarda kullanılamaz. Ücretlendirme periyodu faturalı hatlar için 1 kb, faturasız hatlar için 100 kb olarak belirlenmiştir.

Kampanyayı iptal etmek isteyenlerin çağrı merkezini araması gerekir. Bu durumda da, kampanyadan kalan haklar kullanım süresinin sonuna kadar kullanılabilir.

Turkcell 10 GB Hediye Nasıl Yapılır?

  • Kampanyadan faydalanmak için; ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp hediye SIM karttaki şifreyi yazıp 2222’ye SMS göndermek gerekir. Bu SMS için ücret alınmaz. 
  • Kullanıcı SMS gönderdikten sonra telefonuna aktivasyonun gerçekleşmesini sağlayan teyit mesajı gelir. Bu şekilde başvuru teyit edildikten sonra paket hemen kullanıma açılır.

Kullanıcıların hediye internetten faydalanabilmeleri için SIM kartlarının 4.5 G uyumlu ve ses hattına sahip olmaları gerekir. Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan erişim noktalarından hediye internete erişim sağlanamaz. Turkcell gerekli görürse, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi, internet paylaşımı ve doğrudan dosya paylaşım programları gibi hizmetlerin, hediye internet paketi kullanımında geçerli olan şartları değiştirebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.