Türk Net'ten Limitsiz İnternet ve Ücretsiz Sabit Hat Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Türk Net’ten Limitsiz İnternet ve Ücretsiz Sabit Hat Kampanyası

İnternet kullanan abonelerin çoğunluğunun en büyük sıkıntısı sabit hat kullanmak zorunda olmaları ya da yalın internette sabit hat ücreti ödemeleri. Şimdi Türk Net bu sıkıntınızı çözecek yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Türk Net kampanyaları ile hem sınırsız interneti, hem de sabit hattı ayda sadece 49,99 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyası ile sınırsız interneti ayda sadece 49,99 TL’ye alabilirsiniz. Üstelik 24 ay boyunca hiçbir şekilde sabit hat ücreti ödemenize de gerek kalmayacak. Ev telefonunuz için sadece konuştuğunuz kadar fatura ödersiniz. Kampanya kapsamında sunulan internet 16 Mbps hıza kadar çıkabilen ve 35 GB adil kullanım kotası bulunan bir pakettir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut Türk Net müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca kampanya sadece bireysel müşteriler için geçerli olacaktır. Kurumsal müşteriler de bu kampanyadan faydalanamayacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için 24 aylık taahhüt verilmesi gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arsında www.turk.net internet sitesinde ki kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan ABONE OL butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Görevliler eve gelerek tüm kurulum ve evrak işlerini yapacaktır. Sizin herhangi bir yere gitmenize gerek kalmaz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvurmalı ve 24 aylık taahhüdü vermelidir. Bu tarihler dışında yapılan başvurular kampanya kapsamına alınmayacaktır.

24 Aylık Taahhüdü Bozarsam Ne Olacak?

Taahhüt, süresi dolmadan bozulduğunda o tarihe kadar almış olduğunuz indirimlerin tamamı son faturanıza yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların taksit ödemeleri daha az ise sadece kalan ayları da ödeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.