Kampanya Bulucu

Türk Hava Yollarıyla Portekiz’e Uçmaya Hazırlanın!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Okyanusları keşfetmeye hazırsanız Atlas Okyanusu’nun kıyısında iki önemli şehri Portekiz’in Lizbon ve Porto şehirlerini ziyaret etmeye hazır olun. Türk Hava Yolları, sizi Portekiz’in en güzel şehirlerine uçuruyor. Gulf Stream etkisinde olan Lizbon’da Avrupa’nın en yumuşak iklimini yaşayabilir, Porto’da Akdeniz ikliminin tadını çıkartırken her iki şehirde de Portekiz mutfağını denemek için bir sebep yaratabilirsiniz. Şehrin hem tarihi hem de modern yapılarını keşfe çıkarken eğlenceyi de doruklarda yaşayabilirsiniz.

Birçok festivalle de ünlü olan Portekiz’de her an bir festivale tanık olabilirsiniz. 179$’dan başlayan fiyatlarla uçak biletinizi Türk Hava Yolları güvencesiyle alabilir, masraflarınızı Portekiz’in alışveriş merkezlerine saklayabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya 23 Kasım 2016 – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında biletleme işlemlerinizi tamamlayarak katılabilirsiniz. 30 Kasım’a kadar internet üzerinden ya da Türk Hava Yolları satış ofislerinden bilet satın alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Hava Yollarıyla Portekiz’e Uçmaya Hazırlanın Kampanyasına 23 Kasım 2016 – 30 Kasım 2016 tarihleri arasında biletleme işlemlerinizi tamamlayarak  katılabilirsiniz. 30 Kasım’a kadar satın aldığınız biletleri 01 Aralık 2016 – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

Kampanya kapsamında 01 Ocak 2017-08 Ocak 2017 tarihleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya dahilinde en fazla kalış süresi 6 aydır.

Uçak biletleri sadece sınırlı sayıda biletler için geçerlidir.

Türk Hava Yolları kampanya kapsamında değişiklik, iptal haklarına sahiptir.

Biletlerde parkur ve tarihlere bağlı değişiklikler yapılabilir.

Uçak bileti fiyatları kur dalgalanmalarına göre değişiklik gösterebilir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.