Kampanya Bulucu

Türk Hava Yolları’ndan Ailecek Uçanlara Yüzde 15 İndirim

Avrupa’nın en iyi havayolları şirketi olan Türk Hava Yolları, şimdi ailecek yapılacak olan uçuşlarda indirim avantajı sunuyor. Bu Türk Hava Yolları kampanyaları ile artık aileniz ile birlikte seyahat etme keyfi biraz daha fazla

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu THY kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında biletinizi en az 3 kişilik olacak şekilde ailecek alırsanız, alacağınız uçak biletlerinde %15 indirimden faydalanabilirsiniz. Üstelik bu kampanya ile 9 kişiye kadar gruplar indirimli olarak uçabilirler.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. Müşteriler en az 3 kişilik ve en fazla 9 kişilik aileler ile beraber indirimli olarak uçabilirler. Kampanyadan faydalanabilmeniz için tüm biletlerin aynı rezervasyonda alınması gerekir ve uçacak olan yolcuların da aynı soyada sahip olmaları gerekir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için kampanya tarihleri arasında ve uçuş tarihinizden en az 2 gün önceden, aynı soyada sahip kişilerce aynı rezervasyonda biletlerinizi almanız gerekir. Biletinizi internetten, yetkili satıcı ve acentelerden ya da çağrı merkezinden alabilirsiniz. Bu kanalların hepsi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya kapsamında bilet alacağınız tarihler 9 Eylül 2015 ile 29 Mart 2016 tarihleri arasındadır. Aldığınız biletlerin uçuş tarihleri de 26 Ekim 2015 ile 31 Mart 2016 tarihleri arasında olmalıdır. Bu tarihler dışında yapılacak olan bilet alımlarında kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Birden Fazla Soyada Sahip Olanlar Kampanyadan Faydalanabilir Mi?

Evet faydalanabilir. Kampanya kapsamında olabilmek için rezervasyon yaparken soyadınızın yazdığı kısıma ailenin diğer üyeleri ile aynı olan soyadınızı yazmanız gerekir. Diğer soyadınızı da isminizin olduğu yere ikinci isim olarak yazabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.