Kampanya Bulucu

Türk Hava Yolları Lizbon Uçak Bileti Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nelerdir?

Portekiz’in başkenti ve en büyük şehri Lizbon’a Türk Hava Yolları avantajıyla gitme fırsatı yakalayın. Renkli binalarıyla ünlü tarihi şehre Türk Hava Yolları’nın avantajlı biletini alarak ve yolculuk şartlarınızdan ödün vermeden gidebilirsiniz.

Uygun fiyatının yanı sıra güvenli ve sorunsuz bir yolculuk vadeden Türk Hava Yolları şirketi, yılların verdiği deneyimle sizi Portekiz’in en güzel şehri Lizbon’a uçuracak. Biletlerinizi alın ve şimdiden Lizbon’un görmek istediğiniz yerlerini listelemeye başlayın. Gerisini ise Türk Hava Yollarına bırakın.

1 Ekim 2016’dan 31 Mart 2017’ye kadar kullanım süresi olan biletleri bu aylar içerisinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. İsterseniz yılbaşı tatilinizi Avrupa şehirlerinin en gözde yerlerinden Lizbon’da kutlayın isterseniz ise çocuklarınıza muhteşem bir sömestr tatili hediye edin.

269$ kampanyalı biletlerle, çok uygun fiyatlara Türk Hava Yolları avantajında yurt dışına uçma fırsatı yakalayın. Uçak biletini kampanyalı alın, imkanlarınızı Lizbon’da kullanın, fazladan şehirler gezin.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan promosyon tarihleri dahilinde biletlerini alan herkes yararlanabilir. 1 Ekim 2016’dan 31 Mart 2017 tarihlerine kadar Türk Hava Yolları ofisinden ya da internetten bileti satın alabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Türk Hava Yolları Lizbon Uçak Bileti Kampanyası birden fazla koşullarda gerçekleşmekte. İster internet üzerinden isterseniz de Türk Hava Yolları şubelerinden kampanyaya dahil olarak bilet satın alabilirsiniz. Yine Türk Hava Yolları Satış Ofislerine ve 4440849’dan Türk Hava Yolları çağrı merkezine başvurarak daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

8 Ağustos 2016’la 31 Mart 2017 tarihleri arasında Türk Hava Yolları ofisinden ya da internet üzerinden bilet satın alabilirsiniz. Aldığınız biletleri ise 1 Ekim 2016- 31 Mart 2017 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.Bu tarihler arasında kampanyaya katılmanız sorunsuz bir şekilde gerçekleşecek ve yine belirtilen tarihler arasında biletlerinizi dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

Türk Hava Yolları Lizbon Uçak Bileti kampanyasına katılım gösterdikten sonra aşağıdaki şartlara dikkat etmeniz gerekli.

  • Uçak biletleri her şey dahil olup sınırlı sayıda koltuk için geçerli.
  • Uçak bileti fiyatları günlük kur dalgalanmalarına bağlı olarak değişebilir.
  • Biletlerin değişimi, iptali ve iade koşulları biletin sınıfına göre değişim gösterir.
  • Türk Hava Yolları promosyon koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.